• Dodano 49,026 produktów
  • Napisano 187,148 opinii
  • 161,990 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Cukierki Szałwiowe z miodem i witaminą C (Reutter)

5/5 na 2 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Cukierki szałwiowe skutecznie poprawiają funkcjonowanie gardła i krtani. Działają odświeżająco na śluzówkę jamy ustnej, gardła i górnych dróg oddechowych. 5 sztuk cukierków pokrywa normę zalecanego dziennego spożycia na witaminę C. Skład: Cukier glukozowy, miód, ekstrakt szałwiowy, witamina C, regulator kwasowości - kwas winowy, syrop karmelowy, olejek szałwiowy, mentol. Dawkowanie: Cukierki należy wolno ssać, aby uwalniające się z szałwii substancje jak najdłużej korzystnie oddziaływały na błonę śluzową jamy ustnej i gardła.

Cena:

  • 50.00 g 8.00 zł
2010-10-15

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-03-02

Raczej na słaby ból lub jako wspomaganie do tabletek na gardło

Cukierki kupuję od kilku lat W pudełeczku znajduje się biała papierowa torebeczka a w niej 22 cukiereczki. Sam cukierek jest mały, ma smak typowy dla szałwii z posmakiem miodowo-cytrynowym, smak wyrazisty ale nie ostry. Łagodzą niewielki ból gardła , suchość i uczucie drapania. Doskonale nawilżają gardło. 5 cukierków pokrywa 100% zapotrzebowania osoby dorosłej na witaminę C. Mogą go stosować kobiety w ciąży. Cena średnia.
Raczej jako wspomaganie do tabletek na gardło niz ich zastępstwo lub na słaby ból gardła. Dostępne w aptekach.

ZALETY:

Dobre w smaku, pomagają przy słabym bólu, duża zawartość witaminy C, mogą stosować kobiety w ciąży

WADY:

Dość drogie, tylko w aptekach

Filtruj:
Sortuj: