Etiaxil Roll-on pod pachy, skóra wrażliwa, antyperspirant zaawansowany regulator pocenia (Riemann & Co)

4/5 na 21 recenzji
4,0
33% kupi ponownie

Opis: Niezwykle praktyczny - nie wymaga codziennego stosowania ze względu na przedłużony czas działania. Preparat jest bezwonny i daje się stosować z pozostałymi waszymi ulubionymi kosmetykami: dezodorantami, wodami toaletowymi.nie plami odzieży (wchłania się gdy śpimy, a po porannej kąpieli nie odczuwamy już jego obecności, choć efekt wyhamowania potu został osiągnięty)
• skuteczny i wydajny (jedno opakowanie wystarczy na okres powyżej dwóch miesięcy)
Zastosowanie: Etiaxil roll-on należy stosować na noc przed pójściem spać kiedy gruczoły potowe są mniej aktywne.
Stosować tylko na czystą i kompletnie suchą skórę pod pachami (jeżeli jest to konieczne do osuszenia skóry należy użyć suszarki do włosów) oraz na skórę zdrową bez skaleczeń czy podrażnień.
Nie stosować Etiaxilu przez 48 godzin po depilacji pach. Preparat należy stosować tylko na skórę pod pachami za pomocą aplikatora roll-on, a następnie pozwolić skórze całkowicie wyschnąć nie opuszczając rąk bezpośrednio po zastosowaniu. Następnego ranka umyć pachy delikatnym mydłem i spłukać wodą. Nie nakładać preparatu rano powtórnie.
Nie stosować żadnych innych dezodorantów ani antyperspirantów w ciągu następnego dnia po aplikacji gdyż skóra może być bardziej wrażliwa w tym czasie.
W początkowej fazie należy stosować Etiaxil każdego wieczoru do osiągnięcia pożądanego efektu (zwykle przez 2-3 dni). Następnie stosować 1-2 razy w tygodniu lub tak często jak to jest konieczne aby utrzymać intensywność wydzielania się potu pod kontrolą. Gdy masz wrażliwą skórę stosuj Etiaxil co drugi wieczór (przez 6 dni) a następnie 1-2 razy w tygodniu.
Może spowodować: Jeżeli przed zastosowaniem Etiaxilu skóra nie była całkowicie sucha, lub też zastosowano jednorazowo zbyt obfitą ilość preparatu, lub nie pozwolono skórze całkowicie wyschnąć to może pojawić się uczucie pieczenia lub alergiczna reakcja skóry. W rzadkim przypadku w powiązaniu z zastosowaniem podobnych do Etiaxilu preparatów może wystąpić podrażnienie skóry. W razie pojawienia się takich objawów należy przerwać chwilowo stosowani.
Skład: Alcohol Denat, Aluminium Chloride, Aluminium Lactate, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Cera Microcrystallina, Trihydroxystearin.
Wskazania: Etiaxil należy stosować kiedy typowe antyperspiranty nie są wystarczająco skuteczne. 2 aplikacje - 7 dni ochrony
Przeciwwskazania: Nie stosować Etiaxilu na wilgotną lub podrażnioną czy uszkodzoną skórę.

  • Cena:
  • 12.50 ml 45.00 zł
2010-05-31

Opinie (21)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-03-01

Skuteczny, drogi ... deska ratunku dla mokrych pach ... w końcu są suche !

Sięgnęłam po niego pierwszy raz wtedy, gdy po- -ciążowa burza hormonów całkowicie rozregulowała mój organizm. Zwykłe antyperspiranty nie dawały efektów ... ubranie pod pachami robiło się mokre, ja czułam się nieświeżo już kilka godzin po prysznicu :(
Etiaxil choć mały i drogi "wyprowadził" mnie ponownie na "suchą drogę" - brak nieprzyjemnego uczucia nieświeżości minął, bielizna suchutka, pachy również.
Problem z poceniem minął jak ręką odjął.
Używanie specyfiku wygodne (2 - 3 x w tygodniu i to na noc), aczkolwiek przysparzało mi dodatkowego dyskomfortu .... mimo że aplikowałam według zaleceń producenta to piekło jak chol..a, w nocy potrafiłam obudzić się gdyż drapałam się pod pachą tak bardzo swędziało, i może wydaje się to śmieszne, ale nie szło wytrzymać tego i biegłam w nocy aby umyć pachy, co miała zrobić dopiero rano. Taki stan utrzymywał się chyba przez ok. 2 miesiące użytkowania - po czym nagle (!) minął czym mnie mile zaskoczył, bo już miałam z niego rezygnować.

Rezultaty są świetne ale co po drodze trzeba wycierpieć ;) ... nie każdy to wytrzyma i rzuci GO w kąt po kilku aplikacjach..

ZALETY:

skuteczny aplikacja na noc

WADY:

drogi męczarnia w czasie stosowania - piecze, swędzi, ... auuu ;)

Filtruj:
Sortuj: