• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,694 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fotelik samochodowy Roan Babies (Roan)

1/5 na 5 recenzji
1,0
0% kupi ponownie

Opis:

Fotelik samochodowy "Roan Babies" to fotelik wielofunkcyjny przeznaczony dla dzieci od ur. do 10kg ( gr. 0+ ). Wyposażony w najnowsze rozwiązania z dziedziny zabezpieczeń dzieci podczas jazdy samochodem oraz akcesoria niezbędne dla bezpieczeństwa i komfortu niemowlęcia. Fotelik jest wyposażony w pokrowiec ocieplający na nóżki dziecka. Może służyć, dzięki odpowiedniemu kształtowi, jako bujaczek a po zablokowaniu rączki za oparciem fotelika stworzymy wygodny leżaczek. Regulowana 4-stopniowo rączka, funkcja kołyski, boczny system ochrony główki, wygodny system regulacji szelek. Możliwość zamontowania fotelika na konstrukcji wózów Roan model: Marita, Kortina, Rocco, za pomocą adaptora ROAN. Posiada homologację ECE R44/03. Wymiary: długość 70 cm szerokość 25 cm

Cena:

  • 2.50 kg 259.00 zł
2007-09-05

Opinie (5)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

ewa
2010-01-04

nie polecam

niestety nie polecam tego fotelika. Fotelik pusty jest ciężki a z dzieckiem w środku - szkoda gadac. Ja mam duże problemy żeby przenieśc w nim córeczkę. Następna wada to to, że siedzisko jest "dziwnie" wyprofilowane tzn. że noworodek prawie w nim siedzi!!! Z większymi dziecmi nie jest już tak źle. Pokrowiec na nóżki jest dosyc ciasny i na półroczne dziecko już nie pasuje!

ZALETY:

cena

WADY:

za głęboki ciężki!!!!!!!!

Filtruj:
Sortuj: