Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Babydream Fun&Fit, Pieluszki dla dziecka (Rossmann)

4/5 na 23 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Pieluszki dla dziecka marki Babydream Fun&Fit zapewniają najwyższą ochronę i skuteczność na każdym etapie rozwoju dziecka. Pieluszki mają supermiękką warstwę zewnętrzną, która umożliwia aktywne oddychanie skóry. Warstwa nie zawiera lateksu naturalnego, jest wybielana bezchlorowo.
Pieluszki mają superabsorbenty w postaci kulek, które doskonale pochłaniają ciecze i utrzymują je przez całą dobę. Szerokie, elastyczne falbanki przy nóżkach dziecka zapobiegają przeciekaniu po bokach. 
Cieńsza pieluszka umożliwia większą swobodę ruchu, posiada cieńszy, bardziej elastyczny rdzeń, ma ergonomiczny kształt, optymalnie pasuje do ciała. Elastyczne zapięcia na rzepy umożliwiają lepszą przyczepność – również przy ponownym zapięciu, są szczególnie elastyczne i zapewniają optymalne przyleganie pieluszki podczas zabawy i szybkich ruchów dziecka.
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 24.99 zł
2016-01-25

Opinie (23)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pieluszki maxi plus (od 10 do 16 kg)

Producenci polecają

Top produkty