Domol, ściereczki uniwersalne nawilżane, zapachowe (Rossmann)

5/5 na 1 recenzji
5,0
100% kupi ponownie
  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2013-04-11

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

ika85
2013-04-11

Takie niepozorne, a jakże praktyczne

Kiedyś używanie takich ściereczek wydawało mi się zbędną fanaberią. Kupiłam jakiś czas temu jedno opakowanie i muszę przyznać, że teraz bez nich to jak bez reki.

Opakowanie mieści sporo, bo 50 szt, chusteczek. Są duże, grube i odpowiednio nasączone. Dodatkowym atutem jest to, że są zapachowe. Dostępne o zapachu jabłka i cytryny. Co mnie zaskoczyło, zapach nie jest sztuczny, chemiczny, ani męczący, wręcz przeciwnie. W szybki i prosty sposób mogę przetrzeć dowolna powierzchnię. Używałam ich do drewnianych powierzchni, kuchni czy nawet zlewu. W każdym wypadku spisują się idealnie. Nie pozostawiają śladów i zacieków.

Cenie sobie szybkość i wygodę. Nie potrzebuje już biec wyciągać szmatki i płynu w spryskiwaczu. Wyjmuje mokrą ściereczkę, przecieram, wyrzucam i po kłopocie. Fakt na pewno nie jest to najbardziej ekologiczna metoda, no ale trudno.

Myślałam, że szmatki jak szmatki. Dwa razy kupiłam chusteczki uniwersalne innych bardziej znanych firm i byłam bardzo niemile zaskoczona, zarówno stopniem nasączenia, radzeniem sobie z zabrudzeniami, jak i nieprzyjemnym zapachem. Teraz kupuje tylko te z Domolu. Dodatkowo są one dostępne w bardzo częstych promocjach po 2,99.

ZALETY:

Wygodne opakowanie Zapach Duże, grube, odpowiednio nasączone Dobrze radzą sobie na rożnych powierzchniach Tanie

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców