• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,730 opinii
  • 161,348 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Rossmann, Babydream, Seria do pielęgnacji ciała dla dzieci (Rossmann)

4.5/5 na 23 recenzji
4,5
4% kupi ponownie

Opis:

Cienki, niedojrzały naskórek, wysoka zawartość wody w naskórku i skórze właściwej, upośledzona termoregulacja, mała ilość i ubogi skład lipidów oraz neutralne pH powodują, że dziecięca skóra jest bardzo podatna na podrażnienie, wysuszenie i zakażenie. Dlatego troskliwa ochrona i właściwa higiena skóry dziecka jest tak ważna. Dla babydream to absolutny priorytet. Dzięki bezpiecznym produktom z podstawowej, niebieskiej linii pielęgnacyjnej zapobiegniesz problemom dermatologicznym, a codzienne rytuały pielęgnacyjne będą dla Twojego dziecka i dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Domowe SPA dla malucha? Z babydream to możliwe. W skład serii wchodzą: żel do mycia, oliwka pielęgnacyjna,  puder,  ochronny krem przeciwodparzeniowy, krem ochronny przed wiatrem i zimnem.

Cena:

  • 1.00 ml 0.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćUsunięty
2015-01-08

Opinie (23)

WYBRANA OPINIA

2018-07-04

Używa produktu od: rok lub dłużej

Gdzie został kupiony: sklep online

genialne na początek

Szykując wyprawkę do szpitala, pytałam się kuzynki jakie produkty warto kupić przed i po porodzie. Kuzynka poleciła mi produkty firmy Rossmann, Babydream. Zakupiłam całą serię do pielęgnacji ciała dla dzieci. Jestem bardzo zadowolona z każdego produktu nie tylko ich cena i dostępność kusi, ale także jakoś produktu. Polecam serdecznie

ZALETY:

dobra jakość, dostępność w drogerii, cena

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kremy dla dzieci, mleczka, balsamy, oliwki, emolienty

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kremy dla dzieci, mleczka, balsamy, oliwki, emolienty