• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,742 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Termometr bezdotykowy HA500 (Rossmax)

4/5 na 1 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Urządzenie do bezdotykowego pomiaru temperatury. Zaawansowana technologia wykorzystująca podczerwień do pomiaru temperatury zapewnia bezpieczne, dokładne, rzetelne i higieniczne odczyty pomiaru temperatury czoła, jak i również temperatury otoczenia. Do pomiaru temperatury czoła zastosowano algorytm pomiarowy, który został opracowany na podstawie systematycznych badań klinicznych pomiarów temperatury skóry, uwzględniając różne warunki środowiska pomiaru. Zaletą stosowania termometru bezdotykowego jest łatwy i szybki pomiar, który odbywa się około 5 cm od czoła, dzięki temu zapobiega przenoszeniu chorób, tak jak to ma miejsce w przypadku innych metod pomiarowych. Termometr HA500 Jest urządzeniem wysokiej jakości wykorzystującym najnowsze technologie i przetestowanym pod kątem zgodność z międzynarodowymi standardami. Dzięki wyjątkowej technologii termometr zapewnia zawsze precyzyjny i niezależny od zewnętrznych źródeł ciepła odczyt temperatury. Urządzenie przeprowadza samo sprawdzanie za każdym razem, kiedy jest włączane aby zagwarantować precyzję pomiaru. Termometr Rossmax HA500 mierzy nie tylko temperaturę ciała, ale także temperaturę wybranych przedmiotów. Praktyczny i wygodny - pokaże nam temperaturę posiłku przygotowanego dla dziecka czy wody do kąpieli. Dużą zaletą tego modelu jest podświetlany ekran w czasie pomiaru temperatury co umożliwia nam wykonywanie czynności kiedy dziecko śpi, bez potrzeby świecenia światła w pokoju.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Rossmax
Kategoria:Termometry
2015-08-31

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-08-31

dobry termometr

Dobry termometr bezdotykowy. Błyskawicznie mierzy temperaturę, bo w zaledwie 1 sekundę, wystarczy go przytrzymać w odległości ok 5 cm od ciała i wcisnąć przycisk. Świetnie sprawdza się u maluszków, które niechętnie znoszą mierzenie temperatury.
Dosyć precyzyjny. W zestawie z bardzo poręcznym etui. Bateria wytrzymuje na bardzo dlugo.
Łatwy i wygodny w użyciu. Dodatkowo można również zmierzyć temperaturę otoczenia, mleka dla dziecka, czy wody do kąpieli.
Czasami zdarzają mu się "przekłamania" i podaje zawyżoną temperaturę - wówczas wyłączam go i wlączam ponownie i działa prawidłowo (nie wiem, czy to akurat mój model, czy ten termometr to "do siebie ma").

ZALETY:

dosyć precyzyjny, wygodny w użyciu, etui w zestawie, mierzy temperaturę ciała i otoczenia bateria

WADY:

czasami podaje błędny pomiar

Filtruj:
Sortuj: