• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

ACC Mini, saszetki, granulat, tabletki do rozpuszczania (Sandoz)

5/5 na 3 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Preparat zawiera acetylocysteinę - substancję ułatwiającą odkrztuszanie. Skład: 1 saszetka (3 g granulatu) zawiera 100 mg acetylocysteiny oraz substancje pomocnicze: sacharoza, kwas askorbowy, sacharyna, aromat pomarańczowy. Do stosowania doustnego. Działanie Granulat do sporządzania roztworu doustnego ACC mini zawiera substancję czynną acetylocysteinę - lek, który przede wszystkiem zmniejsza lepkość wydzieliny oskrzelowej, pobudza jej wydzielanie i ułatwia odkrztuszanie. Wskazania Lek stosuje się w celu rozrzedzenia wydzieliny dróg oddechowych i ułatwienia jej odkrztuszania u pacjentów z zapaleniem z przeziębieniem. Dawkowanie: Dorośli i młodzież w wieku powyżej 14 lat: 2 saszetki 2 lub 3 razy na dobę. Dzieci w wieku 6-14 lat: 1 saszetka 3 razy na dobę lub 2 saszetki 2 razy na dobę. Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat. Lek należy przyjmować po posiłku. Zawartość saszetki należy rozpuścić w chłodnym płynie i wypić zaraz po rozpuszczeniu. Przeciwwskazania: Nie należy stosować leku ACC mini u następujących osób: uczulonych na którykolwiek ze składników leku z czynną chorobą wrzodową żołądka lub dwunastnicy z ostrym stanem astmatycznym ze zmniejszoną zdolnością do odkrztuszania wydzieliny z nietolerancją fruktozy u kobiet w ciąży lub karmiących piersią u dzieci w wieku poniżej 6 lat Działania niepożądane: W przypadku zażycia zbyt dużej ilości leku należy zwrócić się o poradę do lekarza lub farmaceuty. Możliwe jest wystąpienie nudności, wymiotów i biegunki. Uwagi: Nie stosować przed snem ze względu na utrudnione odkrztuszanie rozrzedzonej wydzieliny podczas snu.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2010-10-13

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Mama
2012-01-13

Wygodny i skuteczny

Lek działa mocno wkyrztuśnie, zaraz po podaniu dziecko zaczęło bardzo kasłać i wykrztuszać wydzielinę.
Lek jest w saszetkach, jedną saszetkę x 3 dziennie podawałam. Łatwo się przyrządza bo w 1/3 szklanki wody (chłodnej) rozpuszcza się proszek i wypija. Smak bardzo przyjemny, prawie neutralny. Proszek też się rozpuszcza szybko.
Polecam ten lek, zamiast niewygodnych syropów, uważam, że działa szybciej i lepiej.
Jeśli syrop to ja używałam Flavamedu też bardzo dobry.

ZALETY:

Szybko rozpuszczalny proszek o przyjemnym smaku Działa szybko i skutecznie

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kaszel, ból gardła, katar, higiena nosa

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kaszel, ból gardła, katar, higiena nosa