Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Herpex, Lek przeciw opryszczce (Sandoz)

3/5 na 3 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis: Składnik czynny kremu Herpex - Acyklowir jest substancją, która działa po wniknięciu do komórki zakażonej wirusem opryszczki pospolitej Herpes simplex (HSV) lub wirusem ospy wietrznej i półpaśca Varicella-Zoster virus (VZV). Skutecznie hamuje rozwój i namnażanie wirusa. Zastosowanie: Cienką warstwę kremu nakładać na zakażoną powierzchnię skóry 5 razy na dobę, co 4 godziny (z przerwą nocną).

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2012-10-16

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2014-02-20

Pogromca opryszczki!

Zacznę recenzję od skomentowania recenzji mojej poprzedniczki.Myślę,że miała ona jakieś wirusowe zapalenie i powinna zamiast smarować się kremem,brać antybiotyk.Zwłaszcza,że pisała o stanach zapalnych pod nosem.
Ja z produktu jestem bardzo zadowolona!Smarowałam się nim tylko kilka razy a opryszczki (bo zrobiły mi się aż dwie w tym samym czasie )zniknęły do ponad połowy.Są oczywiście minusy.Pierwszy to cena,ja zapłaciłam 8.99 za 2 g produktu.Drugi minus to niestety niehigieniczne używanie kremu ponieważ trzeba nakładać go palcem.Radzę stosować go na noc,potem dobrze umyć ręce by uniknąć przemieszczenia się bakterii pod wpływem dotyku.Ja polecam!

ZALETY:

pomaga na opryszczkę

WADY:

cena niehigieniczna tubka

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na choroby dziąseł, jamy ustnej

Producenci polecają

Top produkty