Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Sangotrade, Kojec dla noworodka "Szare gwiazdy" (Sangotrade)

5/5 na 5 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Kojce są wielofunkcyjne. Mogą służyć jako łóżeczko dla małego dziecka. Dzięki owalnemu kształtowi dziecko czuje się bezpiecznie i komfortowo, jak w łonie mamy. Kojec można regulować sznurkami (kiedy dziecko jest malutkie można je otulić). Kojec rewelacyjnie sprawdzi się rodzicom śpiącym z noworodkiem. Eliminuje się wówczas sytuację przygniecenia dziecka podczas snu. Kojec można przenosić wraz z dzieckiem wszędzie tam, gdzie mama tego potrzebuje.
Kojce zostały zaprojektowane tak , aby zadbać o odpowiednią stymulację wzroku dziecka. Naukowcy zaobserwowali, że najbardziej atrakcyjne dla niemowlaka są przedmioty w kontrastowych barwach, takich jak czerń i biel, czy zawierające ilustracje o prostych kształtach i formach. Te ostatnie zostały umieszczone po prawej i lewej stronie w odległości około 20 cm.
Wymiary kojca: długość - 70 cm, szerokość - 40 cm, długość środka 60 cm
Wypełnienie boków: antyalergiczne kulki sylikonowe
Poszewka: 100% bawełna
Wkładka: antyalergiczna włóknina (po wyjęciu wkładki, kojec w całości można prać w pralce w temperaturze 40 °C). 

  • Cena:
  • 1.00 ml 159.00 zł
2015-09-17

Opinie (5)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Otulacze,rożki,śpiworki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Otulacze,rożki,śpiworki