Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Sangotrade, Pościel dziecięca Ptaszki (2-elementowa) (Sangotrade)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Pościel dziecięca Ptaszki firmy Sangotrade jest dwuelementowa - składa się z poszewki na poduszkę oraz poszewki na kołdrę (są dwa rozmiary do wyboru). Na pościeli jest piękny motyw z ptaszkami. 
Pościel wykonana jest w 100% z wysokiej jakości bawełny o gęstym splocie nitek. Producent zadbał o bezpieczeństwo dziecka: poszewka na poduszkę zapinana jest na suwak bez uchwytu, aby maleństwo nie mogło włożyć go do buzi. Na poszewce nie ma też żadnych naszywanych aplikacji. Poszewka na kołderkę jest dwustronna, nie tylko zapinana na zamek bez uchwytu, który dodatkowo został on przykryty zakładką, dzięki której w ogóle nie jest widoczny.
Pościel można prać w temperaturze 40 st. C, prasować w temperaturze do 150 st. C. Nie wolno stosować środków wybielających, ani czyścić chemicznie. Pościeli nie powinno się też suszyć w suszarce bębnowej.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Sangotrade

  • Cena:
  • 1.00 ml 89.00 zł
2017-05-19

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Komplety pościeli dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Komplety pościeli dla dzieci