Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Emolium, Krem ochronny na wiatr i mróz (Sanofi)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Krem ochronny na wiatr i mróz Emolium może być stosowany u dzieci już od 1. miesiąca życia. Preparat zabezpiecza naskórek dziecka przed działaniem ujemnej temperatury i zapobiega nadmiernej utracie wody. 
Dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym (m.in. kompleks kwasów tłuszczowych omega 3 i 6, olej z pestek winogron), krem tworzy delikatny film, który zapewnia natychmiastowe nawilżenie.
W połączeniu z trójglicerydami kaprylowo-kaprynowymi, które są wysokiej jakości fizjologicznym emolientem, jedocześnie uzupełnia niedobory lipidów w warstwie rogowej naskórka, zmiękcza i wzmacnia barierę naskórkową. Zastosowana w preparacie witamina A dodatkowo przeciwdziała wysuszeniu, uelastycznia, zmiękcza i odżywia suchą skórę.

Właściwości kremu:

zapewnia odpowiednią ochronę skóry przez ponad 5h od aplikacji (po 5h wielkość osłony ochronnej stanowiła 75% wielkości osłony określonej  po 1h od aplikacji),
nawilża skórę wzrastało sukcesywnie w ciągu 5h od aplikacji i było o 44% wyższe od nawilżenia początkowego,
zapewnia trwałe i stabilne w czasie natłuszczenie skóry. Średnio w 5h od aplikacji natłuszczenie wynosiło 75% poziomu natłuszczenia, uzyskanego po 1h od zastosowania preparatu.

Gdzie można kupić: aptekagemini.pl
 

  • Cena:
  • 75.00 ml 31.00 zł
2017-10-20

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kremy do twarzy dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kremy do twarzy dla dzieci