Iwostin Purritin®, Aktywny krem eliminujący niedoskonałości (Sanofi)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Aktywny krem eliminujący niedoskonałości Iwostin Purritin® polecany jest do pielęgnacji skóry z niedoskonałościami, dla osób z problemem trądziku. Preparat poprawia wygląd skóry: reguluje wydzielanie sebum, ogranicza rozwój bakterii, zmniejszając skłonność do powstawania nowych zmian, redukuje ilość i wielkość grudek, krostek i zaskórników, odblokowuje pory, długotrwale matuje, łagodzi podrażnienia i nawilża, sprawia, że zaczerwienienia i przebarwienia potrądzikowe są mniej widoczne.
Krem zawiera składniki aktywne m.in. Cobiostab 400, o skutecznym działaniu ograniczającym rozwój bakterii oraz innowacyjny składnik seboregulujący Evermat™, który silnie matuje i wygładza skórę, hamując nadmierne wydzielanie sebum. 
Badania aparaturowe (w Niezależnym Laboratorium Badawczym) przy regularnym stosowaniu kremu, potwierdziły redukcję wydzielania sebum na skórze twarzy. Po 8 h od nałożenia kremu średnia wartość była niższa o 22%, po 7 dniach o 54%, a po 21 dniach regularnego stosowania zmniejszyła się o 79% vs wartość mierzona przed rozpoczęciem stosowania. Powyższe wyniki badań potwierdzają działanie seboregulujące kremu.

Gdzie można kupić: apteka internetowa doz.pl

  • Cena:
  • 40.00 ml 30.00 zł
2016-06-06

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj: