Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Magne-B6 Active, suplement diety (Sanofi)

5/5 na 2 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Formuła Magne-B6 Active® pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia. Produkt ma wysoką zawartość magnezu, witaminę B6 oraz kwas foliowy, który dodatkowo wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, w tym odporności na stres. Magne-B6 Active® to granulki rozpuszczalne w ustach, które nie wymagają popijania. Wystarczy zawartość saszetki wsypać na język i połknąć. Co dodatkowo ważne, produkt zamiast cukru zawiera glikozydy stewiolowe, których naturalnym źródłem są liście stewii. Badania konsumenckie, przeprowadzone we współpracy z portalem badawczym TestMeToo.com pokazują, że aż 81% respondentów odczuwa wzrost energii po 30-dniowym stosowaniu suplementu diety Magne-B6 Active®. 93% potwierdza, że preparat ma przyjemny, cytrynowy smak, natomiast 97% deklaruje, że suplement ma bardzo wygodną formę w postaci granulek1.
 

1Raport z badania przeprowadzonego z portalem badawczymTestMeToo.com, na bazie konsumentów TestMeToo.com, w okresie 06.05. 2017–   06.06.2017, na próbie 917 osób, testujących suplementy diety Magne - B6 Active. Data on file.

Gdzie można kupić: www.aptekagemini.pl

  • Cena:
  • 20.00 szt 18.00 zł
Marka:Sanofi
Kategoria:ZDROWIE RODZINY
2017-06-16

Opinie (2)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: ZDROWIE RODZINY

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: ZDROWIE RODZINY