• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Afrin ND, Mentol/Rumianek lub Bez dodatków - Aerozol do nosa (Schering Plough)

4.5/5 na 4 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

1 ml roztworu zawiera 500 ľg oksymetazoliny chlorowodorku oraz substancje pomocnicze: sodu diwodorofosforan dwuwodny, wersenian disodowy, benzalkoniowy chlorek, glikol propylenowy, sodu wodorotlenek, kwas solny, wodę oczyszczoną. Działanie Substancja czynna leku powoduje obkurczenie naczyń krwionośnych w błonie śluzowej i nosa, zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa i gardła. Dzięki temu lek ułatwia oddychanie. W badaniach wykazano, że obkurczenie naczyń krwionośnych w błonie śluzowej nosa utrzymuje się od 4 do 12 godzin po podaniu leku. Wskazania Lek Afrin wskazany jest do stosowania w obrzęku błony śluzowej nosa występującym w przebiegu przeziębienia, zapalenia zatok, alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa. Dawkowanie: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 6 lat: 2 lub 3 rozpylenia preparatu do każdego otworu nosowego dwa razy na dobę rano i wieczorem (nie częściej niż co 10-12 godzin). Nie należy stosować leku częściej niż 2 razy na dobę i dłużej niż 3 dni. Sposób podawania: trzymając głowę w pozycji pionowej należy włożyć koniec dozownika do otworu nosowego, nie blokując jednak całkowicie jego światła. Nacisnąć pojemnik szybko i mocno tak, aby zalecana dawka dostała się do otworu nosowego. Po użyciu wytrzeć koniec dozownika.

Cena:

  • 20.00 ml 12.00 zł
2010-10-12

Opinie (4)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

matilech
2014-11-09

zdecydowanie polecam

Zakupiłem ten lek po raz pierwszy... Ze względu na efektywność tego sprayu zdecydowanie go polecam. Całkowicie udrażnia nos już po minucie od zaaplikowania. W dodatku działa bardzo długo i np. w moim przypadku wystarczy gdy stosuje go co 10-12 godzin. Zastanawia mnie tylko informacja na ulotce, że leku nie należy używać po 30 dniach po pierwszym otwarciu. Czyli po wyleczeniu kataru reszte będe musiał wyrzucić?? Próbował ktoś używać leku po okresie 30 dni?? Czy faktycznie nie nadaje sie już do użycia, czy może nadal jest skuteczny??

ZALETY:

Szybkość działania Na długo udrażnia nos

WADY:

Krótka data przydatności do użycia

Filtruj:
Sortuj: