Elocom 1mg/1g Maść, Płyn na skórę (Schering Plough)

4.5/5 na 13 recenzji
4,5
62% kupi ponownie

Opis: Łagodzenie objawów zapalnych i świądu w przebiegu dermatoz reagujących na leczenie glikokortykosteroidami, takich jak łuszczyca i atopowe zapalenie skóry. Płyn jest wskazany do stosowania na owłosioną skórę głowy.

Dawkowanie: Zewnętrznie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Nanosić na zmienioną chorobowo skórę cienką warstwę maści lub kilka kropli płynu (płyn należy delikatnie wmasować do wchłonięcia).   Ostrożnie stosować u dzieci. Nie stosować u dzieci poniżej 2-go roku życia. Preparat należy odstawiać stopniowo.  
Uwaga! Chronić oczy i błony śluzowe przed kontaktem z preparatem. Nie stosować na duże powierzchnie skóry, długotrwale, pod okluzją (m.in. pod pieluszką), na skórę twarzy i fałdy skórne.
Substancja czynna: Mometasonum
Skład: 1 g kremu, maści lub płynu zawiera 1 mg pirośluzanu mometazonu oraz substancje pomocnicze.
Opakowania:

Maść 15 g, 30 g

Płyn 20 ml
 

  • Cena:
  • 15.00 g 14.00 zł
2010-01-22

Opinie (13)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Sara
Sara
2010-01-22

Ulga natychmiast!

Bardzo skuteczny lek, ja wiem, że na sterydach ale czasami w chwili gdy nic nie pomaga a skóra czerwona i tak boląca to ten lek przynosi prawie natychmiastową ulgę. Bardzo go polecam. Szczególnie pomaga na alergiczne pokrzywki a już najbardziej na ukąszenia. Wspaniale się wchłania, wystarczy maleńka kropeczka na skórę.

ZALETY:

bardzo skuteczny lek, działa natychmiast i przynosi ogromną ulgę, w wyjątkowych przypadkach można stosować

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców