Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Octenisept, Lek do stosowania na rany, błonę śluzową i skórę (Schulke Polska Sp. z o. o)

5/5 na 20 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Octenisept to lek stosowany w profilaktyce i leczeniu ran, błon śluzowych i skóry. Działa bakteriobójczo, grzybobójczo i wirusobójczo. Preparat zapewnia szybkie działanie – efekt już po godzinie. Substancje aktywne nie ulegają wchłanianiu, preparat nie pozostawia też plam. 
Poleca się do leczenia ran, dezynfekcji ran, leczenia skóry, dezynfekcji skóry. Pomocny w utrzymaniu higieny i pielęgnacji pępka. Współstymuluje procesy gojenia się w ranie. pH 6,0 (neutralne dla skóry). Produkt leczniczy. Dostępny w aptekach.
Skład: 100 g płynu zawiera: 

substancje czynne: oktenidyny dichlorowodorek 0,10 g, fenoksyetanol 2,00 g.
substancje pomocnicze: kokamidopropylobetaina, roztwór 30%, sodu D-glukonian, glicerol 85%, sodu wodorotlenek, sodu chlorek, woda oczyszczona.

Dostępny w trzech opakowaniach: 50 ml (ze spryskiwaczem), 250 ml (ze spryskiwaczem) oraz 1 l (butelka). 

Uwaga! Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowania, oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Gdzie można kupić: apteka internetowa doz.pl

  • Cena:
  • 50.00 ml 23.00 zł
2016-10-04

Opinie (20)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: ZDROWIE RODZINY

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: ZDROWIE RODZINY