Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Smily Play, Kostka edukacyjna (Smily Play)

4.5/5 na 13 recenzji
4,5
8% kupi ponownie

Opis: Edukacyjna kostka pobudza zmysły wzroku, słuchu i dotyku dziecka. Na każdej ściance kostki znajduje się inna zabawka: książeczka z plastikowymi stronami, obracające się koło, chodzące owady, dwa obrotowe walce, pięć świecących i grających przycisków ze zwierzątkami. Zabawka ma włącznik/wyłącznik oraz regulację głośności.

  • Cena:
  • 1.00 ml 0.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (13)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-02-16

Używa produktu od: miesiąc

Gdzie został kupiony: sklep online

Super

Poszukiwałam zabawki, która będzie rozwijać manualnie mojego synka i zajmie go na dłużej, kiedy zauważyłam, że bardzo intenstywnie zaczyna obracać, kręcić, wciskać różne elementy dotychczasowych zabawek - nie rozczarowałam się. Zarówno w trybie włączonej zabawki (świeci i gra) jak i wyłączonej Młody jest zajęty zabawką przez dłuższy czas. Świetnie ćwiczy małe paluszki przez obracanie stron mini książeczki, kółeczka, wałeczków itd.

ZALETY:

Rozwija, zajmuje na dłużej, ładna, ma 2 tryby głośności,

WADY:

Kiedy synek śpi, a ja sprzątam i chcę ją wyłączyć to kostka podobnie jak inne zabawki tej firmy odgrywa melodię "na pożegnanie" - strasznie denerwujące :)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne