Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Śnimisie, Łóżeczko dla dziecka Prymusik (Śnimisie)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Na polskim rynku pojawiło się łóżko, które rośnie razem z dzieckiem (może mu służyć od pierwszych miesięcy życia do 3-4 lat). Chodzi o łóżeczko dla dziecka Prymusik marki Śnimisie.
Podstawę łóżka można zamontować na dwóch różnych wysokościach. Co ciekawe, do montażu nie potrzeba żadnego śrubokręta.  Łóżko składa się w ciągu kilku minut (jak klocki). Wszystkie materiały, z których zostało wykonane łóżko są trwałe i przetestowane pod katem bezpieczeństwa dziecka. 
Każda modyfikacja łóżeczka zajmuje kilka sekund. Pierwsza wysokość łóżeczka rekomendowana jest dla dzieci do szóstego miesiąca życia, które jeszcze nie siadają. Druga przeznaczona jest dla dzieci od 6 do 12 miesiąca, czyli pociech, które już wstają. Trzecia modyfikacja to możliwość zdjęcia boku łóżka i dostawienie barierki ochronnej. Czwarta, to zdjęcie wysokich boków oraz tylnej "drabinki", dzięki czemu dziecięce łóżeczko nabiera formy zwykłego łóżka. 

Łóżeczko jest dostępne w 6 kolorach. Sklejka w bocznych drabinkach może być wykończona w kolorze białym, boki natomiast w  naturalnym lub w jednej z 5 barw: biel, miód, bursztyn, orzech czy szarobury. Dodatkowo, istnieje możliwość napisania imienia dziecka na boku łóżeczka.

Do łóżeczka możemy dobrać materace w dwóch rozmiarach: 120cm x 60cm oraz 140cm x 70cm. Wymiary pod materac 60x120 to: szerokość – 130cm, głębokość – 70cm, wysokość – 90cm, a pod materac 70x140: szerokość – 150cm, głębokość – 80cm, wysokość – 90cm.

Łóżko zostało zaprojektowane przez architektów pracowni 81.waw.pl. Wykorzystany materiał to sklejka brzozowa 18mm. Wykończenie zostało zrobione za pomocą oleju twardego, sprawdzonego zgodnie z normą DIN EN 71.3 (odporny na działanie śliny i potu). 

Gdzie można kupić: sklep internetowy snimisie.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 1.30 zł
2016-02-16

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Łóżeczka dziecięce i kołyski dla dziecka

Producenci polecają

Top produkty