Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Elmetacin, lek w areozolu na stłuczenia (STADA Arzneimittel AG)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Co zrobić, gdy dojdzie do urazu bądź kontuzji? Sięgnij po sprawdzony sposób jakim jest działający miejscowo lek Elmetacin! Elmetacin to lek w postaci aerozolu do stosowania miejscowego. Substancją czynną preparatu jest indometacyna, niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ), która wykazuje działanie: przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwobrzękowe. Elmetacin przeznaczony jest do miejscowego leczenia bólu i stanu zapalnego: w wyniku ostrych kontuzji i urazów np.: skręcenia, stłuczenia, zwichnięcia w obrębie tkanek miękkich np.: stawów, ścięgien i torebek stawowych
 zaostrzeniach choroby zwyrodnieniowej stawów (ChZS). Dzięki działaniu w miejscu występowania bólu i stanu zapalnego Elmetacin charakteryzuje się wysoka skutecznością w działaniu przeciwbólowymi i przeciwzapalnym, a dodatkowo bardzo dobrą tolerancją i wysokim poziomem  bezpieczeństwa stosowania.Elmetacin jest wygodny w użyciu. Praktyczny aerozol zapewnia komfort stosowania. Nie wymaga wcierania w miejscu po aplikacji.

Gdzie można kupić: www.aptekagemini.pl

  • Cena:
  • 50.00 ml 29.99 zł
2017-08-03

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: ZDROWIE RODZINY

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: ZDROWIE RODZINY