Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Stiefel, Oilatum Baby, Emulsja do kąpieli (Stiefel)

5/5 na 29 recenzji
5,0
3% kupi ponownie

Opis: Emulsja do codziennej kąpieli w wannie oraz pod prysznicem, skutecznie zapobiega utracie wody przez naskórek. Jest to kosmetyk aktywnie pielęgnujący, redukuje uczucie suchości skóry powodując, że staje się ona gładka, delikatna, nawilżona. Myje skórę, dzięki czemu nie trzeba używać do kąpieli produktów zawierających detergenty. Emulsja jest hipoalergiczna nadaje się do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Jest bezpieczna, może być stosowana bez ograniczenia wieku.

Skład: Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, PEG-8 Dilaurate, Cetyl Acetate, PEG-40 Sorbitan Peroleate, Stearyl Acetate, Oleyl Acetate, Acetylated Lanolin Alcohol.

  • Cena:
  • 150.00 ml 25.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-05-21

Opinie (29)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-02-17

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: apteka online

Polecam

Emulsję używaliśmy przez pierwsze 4 miesiące synka. Nigdy nie było żadnych problemów skórnych. Fajnie nawilża, ale powoduje, że wanienka jest bardzo śliska, dlatego używaliśmy dodatkowo gąbki na dno wanienki - niestety ciężko się potem z niej wypłukuje oilatum.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia