Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Stokke, Krzesło Tripp Trapp (Stokke)

1/5 na 1 recenzji
1,0
0% kupi ponownie

Opis: Tripp Trapp firmy Stokke to drewniane krzesełko do karmienia dla niemowląt i dla dzieci. Krzesło rośnie razem z dzieckiem i może mu służyć nawet, gdy dorośnie (produkt utrzyma osobę ważącą do 85 kilogramów). 
Pierwszy model krzesła został stworzony w 1972 r. (dotąd wyprodukowano już 10 mln krzesełek). Zostało ono zaprojektowane tak, by zapewnić dziecku wygodę, a jednocześnie umożliwić mu bycie w centrum życia rodzinnego. Krzesło ma regulowaną wysokość siedziska i podnóżka, a dodatkowe ślizgacze zapewniają zwiększoną stabilność, dzięki czemu dziecko jest w krzesełku bezpieczne. Dla najmłodszych dzieci do krzesełka można zamontować zestaw Baby Set i/lub pięciopunktowe szelki. 
Krzesełka są dostępne są wielu kolorach, co umożliwia dopasowanie do każdego wnętrza. 
Krzesło wykonane jest w drewna bukowego. Łatwo je utrzymać w czystości - wystarczy przetrzeć je ściereczką. Malowane jest z użyciem wodnych, nietoksycznych farb. Nie zawiera substancji bisphenolu i phalatów. 
Tripp Trapp ma 7-letnią gwarancję na elementy drewniane. 
Wymiary (długość x wysokość x szerokość): 49x79x46

Gdzie można kupić: sklep internetowy Stokke

  • Cena:
  • 1.00 ml 789.00 zł
2016-11-18

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Krzesła dla dzieci, krzesełka do karmienia, stoliki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Krzesła dla dzieci, krzesełka do karmienia, stoliki