Stokke MyCarrier, Nosidło (Stokke)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Nosidło przednie Stokke MyCarrier pozwala na noszenie dziecka przodem lub tyłem do rodzica, a także na plecach. Zostało ono zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dziecka zostało uznane przez Międzynarodowe Towarzystwo Walki z Dysplazją i ekspertów medycznych za nosidło bezpieczne dla bioder. 
Nosidło może służyć dzieciom od 4. tygodnia życia do 3. roku życia. Nosidło przednie jest odpowiednie dla dzieci najmłodszych. Takie położenie dziecka zapewni mu poczucie bliskości i bezpieczeństwa. Wyściełane miękkim materiałem oparcie główki doskonale stabilizuje rozwijające się kręgi szyjne niemowlęcia. 
Z nosidełka tylnego mogą korzystać dzieci starsze, które potrafi już siedzieć i stabilnie trzyma główkę. Taka pozycja pozwoli dziecku oglądać otaczający go świat. Wysokość siedziska można regulować (dwa położenia), co pozwala na dostosowanie nosidełka do wieku i wzrostu malucha. Metalowe wsporniki zapewniają poprawne rozłożenie ciężaru, dzięki czemu chroniony jest także kręgosłup rodzica.
Nosidełko jest łatwe w użyciu, ma intuicyjny system dopasowywania i daje rodzicom, niezależnie od ich wzrostu i rozmiaru, możliwość szybkiego zamontowania nosidełka. Dzięki łatwej i szybkiej regulacji pasów rodzice mogą używać MyCarrier na zmianę. Ponadto, nosidełko można złożyć do kompaktowych rozmiarów, co ułatwia transport i przechowywanie. 
Nosidełko jest wykonane z wysokiej jakości materiałów. Poduszki obite są miękkimi materiałami, które zapewniają dziecku niezwykle wygodne usadowienie. Wysokiej jakości sprzączki oraz zamki zostały dobrane tak, by zagwarantować najwyższą wytrzymałość. Szeroka gama kolorów jest dostępna zarówno dla wariantu obitego miękką bawełną organiczną, jak i wersji pokrytej umożliwiającą oddychanie skóry tekstylną siateczką. Gdzie można kupić: sklep internetowy Stokke

  • Cena:
  • 1.00 ml 499.00 zł
Marka:Stokke
Kategoria:Nosidełka dla dzieci
2016-11-25

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców