Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Stokke, Wózek wielofunkcyjny Xplory (Stokke)

4/5 na 5 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Pionierski projekt konstrukcji wózka Stokke® Xplory® sprawia, że dziecko znajduje się na idealnej wysokości, aby cieszyć się bliskością rodziców i odkrywać świat w pełnej interakcji z otoczeniem. Wózek jest niezmiernie łatwy w prowadzeniu, skrętny i zwrotny, pozwala na wygodne i bezproblemowe poruszanie się na nawet najbardziej ciasnych i krętych chodnikach. W wózku można zamontować siedzisko przodem bądź tyłem do kierunku jazdy, a także można je opuścić do pozycji leżącej bądź półleżącej. Tp pozwoli i dziecku, i rodzicom idealnie dopasować się do ich aktualnych potrzeb. Żaden inny wózek nie zapewnia dzieciom i rodzicom takiej bliskości jak Stokke® Xplory®.

Obecnie można wózek można kupić z nowymi kołami (New Wheel). Są one zaprojektowane zupełnie inaczej, dzięki temu są lżejsze i dużo mocniejsze. Trzy podwójne, trójkątne i rzeźbione szprychy łączą zewnętrzną obręcz z wnętrzem koła, zapewniając wózkowi wytrzymałość i pewność prowadzenia  bez utraty jego charakterystycznej subtelności.

Wózek dostępny jest też w dwóch rodzajach tapicerek: letniej i zimowej. W tej ostatniej wersji jest odczepiany daszek z wykończeniem z owczej skóry, dodatkowe ocieplenie tyłu wózka, okrycie przeciwdeszczowe oraz rękawiczki z jednym palcem z wykończeniem z owczej skóry. Sugerowana cena zestawu to 1 166 złotych.Gdzie można kupić: sklep internetowy stokke.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 3500.00 zł
Marka:Stokke
Kategoria:Wózki wielofunkcyjne
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (5)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne