Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Sunshine Kids, Fotelik samochodowy Monterey 2 Booster (Sunshine Kids)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Fotelik z regulacją oparcia zaprojektowany tak, aby najlepiej dopasować się do rosnącego dziecka o wadze 15-36 kg. Głębokie, wzmocnione osłony boczne pokryte pochłaniającą energię pianką EPS gwarantującą ochronę w przypadku zderzenia bocznego. Pokrętło z tyłu pozwala na regulowanie szerokości przez rozsunięcie oparcia w celu dopasowania do ramion dziecka aż do 50 cm szerokości. Regulowany zagłówek w 11-pozycjach umożliwia łatwe i dokładne dopasowanie do 16 cm wysokości. Fotelik jest mocowany na stałe, dlatego jest wyposażony w mocowania typu ISOFIX oraz przedni regulator, który umożliwia szybką i bezpieczną instalację. Może być używany zarówno w samochodach bez mocowania ISOFIX, jak i w samochodach wyposażonych w mocowanie ISOFIX lub LATCH (elementy mocowania ISOFAST chowają się we wnętrzu fotelika). Wydłużone siedzisko zapewnia dodatkowe wsparcie dla nóg i jest wykonane z amortyzującej pianki AirTek™ wyścielającej części boczne tak, aby zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo. Dwa głębokie uchwyty na kubki są specjalnie pogłębione i ustawione pod odpowiednim kątem, aby utrzymać napoje w pozycji pionowej. Fotelik można rozłożyć na płasko, co znacznie ułatwia przechowywanie. Fotelik otrzymał 4 gwiazdki w testach zderzeniowych ADAC.

Właściwości:


Pełny zakres regulacji – odpowiedni dla dzieci o wadze 15-36 kg i wzroście 96,5-160 cm.

Regulowana szerokość – rozsuwane tylne oparcie dopasowuje się do ramion dziecka do 50,8 cm.

Regulowana wysokość – oparcie głowy można łatwo i precyzyjnie ustawiać jednym ruchem ręki w 11 pozycjach do wysokości 16,5 cm.

Optymalna ochrona boczna dzięki systemowi SIDE IMPACT PROTECTION – duże osłony boczne i zagłówek pokryte pochłaniającą energię pianką EPS.

Pochłaniająca energię pianka AirTek™ zapewnia wyśmienitą amortyzację oraz pozwala na lepszy obieg powietrza zwiększający komfort jazdy.

Łatwy i bezpieczny montaż w samochodzie dzięki mocowaniu ISOFAST – pozwala na unieruchomienie przewożonego pustego fotelika (użycie ISOFAST jest opcjonalne).

Nachylone i wzmocnione siedzisko zapobiega tzw. nurkowaniu (ang. submarining), czyli wślizgiwaniu się dziecka pod 3-punktowy pas bezpieczeństwa.

Stożkowy kształt fotelika – właściwie dopasowuje się do rosnącego dziecka w każdym wieku.

Wydłużone siedzisko zapewnia komfort, odpowiednią amortyzację i wsparcie nóg.

Wysuwane uchwyty na napoje o zwiększonej głębokości utrzymują napoje w pozycji pionowej, zapobiegając rozlewaniu.

Dwie pozycje odchylenia do tyłu – wygoda i dopasowanie do większości profilowanych siedzeń samochodowych.

Gumowe podkładki pod siedziskiem – zwiększają stabilność fotelika i chronią tapicerkę samochodu.

Wysokiej jakości materiały – wstawki z praktycznej, oddychającej, siateczki w miejscach kontaktu fotelika z ciałem dziecka.

Zdejmowana tapicerka, którą można prać.

Łatwość przechowywania – zajmuje mało miejsca po złożeniu.


Waga: 7,1 kg

  • Cena:
  • 1.00 ml 399.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Foteliki samochodowe od 15 do 36kg

Producenci polecają

Top produkty