Teva, Syrop na kaszel Flegamina (Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.)

4.5/5 na 11 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Flegamina to lek na kaszel mokry. Wykazuje działania: rozrzedza zalegającą wydzielinę i ułatwia jej odkrztuszanie, oczyszcza oskrzela, ułatwiając oddychanie i chroni przed zaleganiem wydzieliny w drzewie oskrzelowym.
Preparaty z gamy leków Flegamina mogą być stosowane już od  6. miesiąca życia (syrop Flegamina o smaku truskawkowym). Dlatego ważną cechą preparatu jest wybór formy i smaku dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów. Należy pamiętać, że pozostałe preparaty mogą być stosowane od 7 roku życia.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na bromoheksynę lub którąkolwiek substancję pomocniczą.
W przypadku Flegaminy o smaku miętowym, malinowym oraz miętowym bez cukru nie stosować u dzieci poniżej 7 lat, gdyż preparat zawiera alkohol.
Flegamina w tabletkach ze względu na zawartość laktozy jednowodnej jest przeciwwskazana u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy (typu Lapp) lub zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy.

Flegamina dostępna jest o smaku: miętowym, truskawkowym, malinowym i miętowym bez cukru, w butelkach o pojemności: 120 i 200 ml.

  • Cena:
  • 120.00 ml 7.38 zł
gośćgość
2015-02-18

Opinie (11)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców