Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Thule Glide, Wózek sportowy (Dark Shadow) (Thule)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Thule Glide to nowoczesny lekki wózek sportowy, wyróżniający się aerodynamicznym kształtem. Zaprojektowano go tak, by idealnie spełniał potrzeby dziecka oraz rodzica. Model ten jest częścią rodziny produktów Active with Kids i doskonale sprawdza się zarówno podczas spacerów, jak i biegania. 
Blokowane przednie koło zapewnia stabilność i idealną jazdę. Regulowany, ergonomiczny uchwyt gwarantuje biegaczowi wygodę, a ręcznie aktywowany hamulec pozwala na pełną kontrolę nad wózkiem. 
Za komfort dziecka odpowiada miękko wyściełane siedzisko, które można dowolnie regulować – włącznie z rozłożeniem do prawie horyzontalnej pozycji (idealnej do drzemki). Tylne zawieszenie zapewnia płynną i komfortową jazdę. Thule Glide jest odpowiedni dla dzieci od 1. do 6. miesiąca jako wózek spacerowy, zaś jako wózek sportowy doskonale sprawdzi się dla dzieci starszych (do 34 kg). Gdy wózek nie jest używany, może zostać złożony jedną ręką i wygodnie przechowywany lub transportowany.Wózek Thule Glide zdobył prestiżową nagrodę iF Design w kategorii "Produkt".

Gdzie można kupić: sklep internetowy scandinavianbaby.pl
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 2100.00 zł
Marka:Thule
Kategoria:Wózki wielofunkcyjne
2016-03-08

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne