• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,350 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Tiny Love, Leżaczek wibrujący z regulowanymi pałąkami (Tiny Love)

5/5 na 4 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Przenośny, wibrujący leżaczek Gymini Tiny Love z regulowanymi pałąkami z zabawkami pozwala na wygodny dostęp do dziecka. Zawiera świecącego i grającego kraba oraz trzy wiszące zabawki, które mogą być zaczepiane w kilku miejscach łuków, żeby urozmaicić dziecku zabawę. Do pałąków można przyczepiać również inne ulubione zabawki dziecka. Pałąki mają regulowane ustawienia, dzięki czemu można wygodnie posadzić dziecko w leżaczku. Kraba można umieścić pod różnymi kątami, przymocowując go do jednego lub do obu pałąków. Można wybrać ustawienie działania kraba za pomocą przycisków na górnej stronie zabawki: 1. uruchomienie przez rodziców – gra ciągła, światełka i muzyka zabawiają dziecko przez 15 minut; 2. uruchomienie przez dziecko przez dotknięcie kraba, dziecko wywołuje odtwarzanie krótkich fragmentów muzyki i obserwuje równoległe zapalanie się światełek. Każde ustawienie oferuje dwa tryby działania: tryb muzyka i światełka, tryb bezgłośny (same światełka) do cichej zabawy. Kraba można wyłączyć. Uspokajające wibracje z pewnością umilą dziecku czas spędzony w leżaczku. Leżaczek posiada dwustopniową regulację oparcia. Przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin. Zaleca się, aby dziecko nie przebywało w leżaczku dłużej niż 35–40 min. Części leżaczka: rama podstawy (strona lewa) + mechanizm sprężynujący + antypoślizgowe stopki; rama podstawy (strona prawa) + mechanizm sprężynujący + antypoślizgowe stopki; rurka oparcia głowy + łącznik pałąka; rurka oparcia stóp + skrzynka wibracyjna i łączniki pałąka; poduszka siedzenia oraz sprzączki zabezpieczające; interaktywne pałąki z zabawkami: światełka i grający krab, hipopotam – miękka grzechotka, grzechotka – gryzak. Pokrowiec można prać w pralce. Leżaczek wymaga: do wibracji 1 baterii C LR14 oraz do kraba: 3 baterie AAA (niezałączone). Leżaczek przeznaczony dla dzieci do 9 kg.

Cena:

  • 1.00 ml 229.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćUsunięty
2014-04-25

Opinie (4)

WYBRANA OPINIA

Agnieszka Koneczna
2017-08-20

Dobra jakość

Świetnie wykonany leżaczek który bardzo łatwo się składa i w razie potrzeby rozkłada można go bardzo łatwo przenosić. Stabilny i bezpieczny zapewniają bardzo mocne pasy. Zaciekawi każde dziecko dzięki różnym melodyjkom a także kolorowym elementem umieszczonym na po łąkach

Filtruj:
Sortuj: