• Dodano 48,768 produktów
  • Napisano 183,881 opinii
  • 159,807 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Tiny Love, Muzyczny łuk z zabawkami - Natura (Tiny Love)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

  Kolorowy i elastyczny łuk z zabawkami zawierający różne przedmioty, które zaangażują dziecko w zabawę czy to będąc w domu, czy na dworze.
Łuk angażuje rozwój dziecka na dwóch etapach: dotykanie zabawki - rozwój zmysłu dotyku. Pociąganie za różne elementy zabawki - nauka procesu przyczynowo-skutkowego. Można go pochylić do przodu, do tyłu oraz w górę i w dół. Posiada 6 różnych zabawek, które można dotykać.
W ciągu pierwszych trzech miesięcy życia dziecka, jego wzrok musi być jak najczęściej stymulowany. Trzy kolorowe zabawki znajdujące się na łuku sprawią, że dziecko będzie skupiać na nich swoją uwagę.
Gdy dziecko zaczyna ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową wyciągając rękę i próbując dosięgnąć zabawkę, łuk sprawdzi się idealnie. Początkowo, losowo uderza w zabawkę powodując jej ruch. Stopniowo, dziecko uczy się kontrolować ruch ręką i zaczyna świadomie przytrzymywać i ciągnąć zabawkę w celu dalszej eksploracji.
Elastyczny muzyczny łuk z zabawkami pozwala rodzicom na regulowanie poziomu stymulacji poprzez przybliżanie i oddalanie łuku od dziecka.
Gdzie można kupić: Marko-baby.pl

Cena:

  • 1.00 ml 149.00 zł
2016-08-01

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Zabawki interkatywne i muzyczne