• Dodano 48,765 produktów
  • Napisano 183,590 opinii
  • 159,747 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Tiny Love, Projektor podróżny/pozytywka - Wieloryb Cody (Tiny Love)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Lekki, regulowany i przenośny (podróżny) Projektor/Pozytywka - Wieloryb Cody pozwala na stworzenie spokojnego otoczenia do spania dla dziecka. Projektor również stymuluje rozwój dziecka przez dźwięk i projekcję ruchomych obrazków.
Zacisk pozwala łatwo zamontować projektor na ramie łóżeczka czy kołyski. Obrazki można wyświetlać na ścianie lub suficie w zakresie 360°. Wśród opcji są 4 kołysanki oraz biały szum - można dopasować je do preferencji dziecka, co sprawi, że dziecko spokojnie i szybko zaśnie. Dzięki regulacji głośności można dostosować głośność kołysanek do wielkości pomieszczenia.
Możliwość odpięcia zacisku sprawia, że projektor możemy przenosić do każdego miejsca w domu, tak by mógł zawsze towarzyszyć dziecku. Projektor można zabrać również w podróż, by cały czas umożliwiać dziecku rozwój sensoryczny. Uspokajające światła i ruchoma projekcja wpływają na rozwój zmysłów dziecka już od pierwszych dni jego życia. Dzięki temu lekkiemu, przenośnemu projektorowi, rodzice są w stanie wspierać rozwój swojego dziecka w prawie każdym miejscu.

Gdzie można kupić: Marko-baby.pl

Cena:

  • 1.00 ml 99.90 zł
2016-08-01

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Karuzele i pozytywki

Producenci polecają

Top produkty