Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Tiny Love, Wielofunkcyjny leżaczek - bujaczek - łóżeczko 3w1 (Tiny Love)

4.5/5 na 11 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Wielofunkcyjny leżaczek - bujaczek - łóżeczko 3w1 to wyjątkowe i innowacyjne rozwiązanie firmy Tiny Love. Leżaczek-bujaczek, można jednym, prostym ruchem można zmienić w przytulne łóżeczko z miękkim materacem.
Podnosząc krzesełko do maksymalnej wysokości, składając jego boczki, zdejmując przednią blokadę  i ustawiając tylną blokadę jako otwartą tworzymy krzesełko. Podnosząc boczki i ustawiając leżaczek w pozycji leżącej tworzymy łóżeczko (idealne miejsce do zdrowego i spokojnego snu dziecka). Natomiast podnosząc oparcie do pozycji półleżącej, składając boczki i zdejmując blokadę zamieniamy łóżeczko w bujaczek. 
 Atrakcyjnym dla dziecka elementem tego wielofunkcyjnego leżaczka jest zabawka świetlno-muzyczna na ruchomym ramieniu, która może zostać aktywowana przez dziecko. Zabawka posiada 7 melodii oraz dwa stopnie głośności. Dźwięk można ustawić w 3 trybach pracy:

ciągła muzyka - zabawne melodie,
ciągła muzyka - kojące melodie,
muzyka aktywowana przez dziecko - uruchomienie następuje, gdy dziecko złapie jedną z zabawek.


Samą zabawkę można ustawić pod różnym kątem nachylenia, jak również obracać o 180 stopni, co ułatwia rodzicowi dostęp do dziecka. Zabawki są przymocowane na paski z rzepami, co umożliwia ich zdjęcie i umieszczenie dowolnych zabaweczek, aby urozmaicić dziecku zabawę.

Gdzie można kupić: sklep internetowy marko-baby.pl

 

  • Cena:
  • 1.00 ml 449.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-12-19

Opinie (11)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Bujaczki i leżaczki dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty