• Dodano 48,767 produktów
  • Napisano 183,610 opinii
  • 159,752 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Tootiny, Skoczek Konik (Tootiny)

5/5 na 9 recenzji
5,0
11% kupi ponownie

Opis:

Skoczek Konik marki Tootiny to nadmuchiwana zabawka do skakania dla dzieci. Każdy maluch uwielbia hycać, hopsać i podskakiwać, dlatego zabawki Tootiny zapewniają dzieciom niepowtarzalną frajdę. Napompowany skoczek idealnie nadaje się do brykania po domu i ogrodzie. Wystarczy usiąść, chwycić skoczka za uszy i ruszyć w podskokach przed siebie.
Skoczki Tootiny wykonane są z wysokiej jakości gumy i działają jak piłka gimnastyczna, pozytywnie wpływając na rozwój psychofizyczny dziecka, rozwijając zmysł równowagi, poprawiając sylwetkę, wzmacniając kręgosłup i koordynację rąk i nóg. Skoczki Tootiny zapewniają dziecku wyjątkowy sposób na wielogodzinną zabawę, wypełnioną aktywnością fizyczną.
Skoczek przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia. Konik występuje w 4 pastelowych kolorach oraz w wersji limitowanej - kolor czarny.
Wymiary: 

Długość: 54 cm
Wysokość: 49 cm
Szerokość: 28 cm

W zestawie: skoczek konik, specjalna pompka do wielokrotnego pompowania, zatyczka oraz tekturowe pudełko.
Skoczek Tootiny spełnia europejskie normy bezpieczeństwa EN71, nie zawiera materiałów szkodliwych, pomalowany bezpieczną dla dzieci farbą.
Zabawkę można czyścić wodą, bez użycia detergentów.

Gdzie można kupić: sklep internetowy smyk.com

Cena:

  • 1.00 ml 79.90 zł
2016-01-09

Opinie (9)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki edukacyjne, naukowe

Producenci polecają

Top produkty