• Dodano 48,823 produktów
  • Napisano 184,991 opinii
  • 160,160 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Tołpa Dermo Baby, Linia kosmetyków dla dzieci (Torf Corporation)

5/5 na 4 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

W skład linii kosmetyków dla dzieci Tołpa Dermo Baby wchodzą: 

oczyszczająca woda micelarna do twarzy i ciała, 
bąbelkowy żel do mycia i kąpieli, 
delikatny balsam do twarzy i ciała, 
otulająca oliwka 3 w 1,
pieluszkowy krem przeciw odparzeniom.

Kosmetyki dla dzieci Tołpa Dermo Baby zawierają olej z nasion luffa, który charakteryzuje się tym, że zawiera w swoim składzie podstawowe kwasy tłuszczowe zbliżone do tych występujących w warstwie rogowej naskórka. Dzięki temu przywraca skórze równowagę, uzupełnia niedobory lipidów i zwiększa naturalną barierę ochronną skóry dziecka. Dodatkowo w naszych dermokosmetykach dla niemowląt i dzieci zastosowano składniki o działaniu łagodzącym, nawilżającym, odżywiającym, regenerującym, wygładzającym i zmiękczającym skórę.
Receptury produktów są opracowane z uwzględnieniem bezpieczeństwa stosowania u niemowląt i dzieci, już od pierwszego miesiąca życia – bez sztucznych barwników, PEG- ów, silikonów, oleju parafinowego, parabenów i donorów formaldehydu.
Nasze dermokosmetyki tołpa:® dermo baby polecamy także dla mam. Skuteczność działania i bezpieczeństwo linii tołpa:® dermo baby zostały potwierdzone w badaniach dermatologicznych na grupie niemowląt i dzieci oraz w badaniach aplikacyjnych na grupie mam w niezależnym ośrodku badawczym.

Cena:

  • 1.00 ml 10.00 zł
2016-01-19

Opinie (4)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kremy dla dzieci, mleczka, balsamy, oliwki, emolienty

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kremy dla dzieci, mleczka, balsamy, oliwki, emolienty