Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Tołpa Kids, Linia kosmetyków dla dzieci Tołpa Kids/Junior (Torf Corporation)

4.5/5 na 5 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Linia kosmetyków dla dzieci Tołpa Kids/Junior została przygotowana z myślą o pielęgnacji jamy ustanej dziecka. Tołpa Kids ma kolorowe opakowania z ilustracjami polskiego rysownika – Andrzeja Tylkowskiego, który w swojej twórczości propaguje pozytywną wizję świata oraz dobre emocje.
Pierwsza z linii o nazwie tołpa:®  expert kids 0-6 lat to pasta do zębów i dziąseł o smaku bananowej mięty. W tym okresie zęby i dziąsła wymagają łagodnego oczyszczania, ochrony przed próchnicą i wzmacniania szkliwa. Druga linia, o smaku czerwonych owoców, to pasta do zębów i płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci starszych - tołpa:®  expert, junior 6-12 lat. To okres, w którym zęby stałe zastępują mleczne i nie mają w pełni zmineralizowanego szkliwa, które jest bardzo podatne na próchnicę. 
Obie linie zawierają m.in.: torf tołpa® i składniki aktywne o działaniu przeciwpróchniczym, antybakteryjnym, wzmacniającym zęby i łagodzącym: xylitol, fluorek sodu, ekstrakt z lukrecji, betaina. Nie zawierają natomiast  alergenów, PEG-ów, SLS-u i alkoholu. W produktach zastosowano bezpiecznie barwniki spożywcze. Smaki – bananowa mięta i czerwone owoce - otrzymały pozytywną ocenę wśród dzieci, które tołpa® poprosiła o opinie. Skuteczność działania linii tołpa® kids i junior  została potwierdzona przez stomatologów w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Tołpa

  • Cena:
  • 1.00 ml 0.00 zł
2016-01-19

Opinie (5)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Higiena jamy ustnej dziecka

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Higiena jamy ustnej dziecka