Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

tulik, Otulacz w kształcie gruszki (Tulik)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Otulacz w kształcie gruszki marki Tulik polecany jest dzieciom ważącym od 3 do 7 kilogramów. Produkt został wykonany wysokiej jakości ekologicznej bawełny (95%) oraz spandexu (5%), ma również wszyty dwukierunkowy zamek błyskawiczny. Zapewnia dziecku idealną wentylację i termoregulację. 
Tulik to doskonała replika brzucha mamy. Zapewni dziecku łagodne przejście ze świata, w którym spędziło całe życie – środowiska wodnego – do naszego, chłodnego i cichego. Jest też bardzo pomocny w łagodzeniu objawów kolki. 
Otulacz promuje zalecaną przez pediatrów pozycję spania na plecach, zapewnia odpowiednią temperaturę dziecka, eliminuje z kołyski luźne koce i kołdry, sprawia, że dziecko nie podrapie się rączkami, nad którymi nie ma jeszcze kontroli. Poza tym elastyczny materiał otula cza zapobiega dysplazji stawów biodrowych dziecka.

Gdzie można kupić: sklep internetowy otulacz.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 99.00 zł
2016-02-23

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Otulacze,rożki,śpiworki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Otulacze,rożki,śpiworki