• Dodano 48,944 produktów
  • Napisano 186,709 opinii
  • 161,327 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Baby Dove, Chusteczki nawilżane Rich Moisture (Unilever)

4.5/5 na 31 recenzji
4,5
81% kupi ponownie

Opis:

Wygodne w użyciu, a do tego łagodne jak woda. To zalety chusteczek pielęgnacyjnych Baby Dove Rich Moisture. Przydadzą się na co dzień przy zmianie pieluszki oraz np. w podróży do oczyszczania całego ciała dziecka. Wzbogacone w składniki nawilżające, zapobiegają przesuszeniu delikatnej skóry. Są hipoalergiczne, testowane dermatologicznie, zaakceptowane przez pediatrów. Co ważne, delikatnie oczyszczają skórę dziecka, gdyż nie zawierają alkoholu ani mydła. Posiadają bardzo delikatny zapach. Warto je zawsze mieć pod ręką. Chusteczki dostępne także w opakowaniach  2x50 sztuk za 15,99 zł; 4x50 za 26,99 zł. Gdzie można kupić: www.rossmann.pl

Cena:

  • 50.00 ml 8.99 zł
2017-02-26

Opinie (31)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-08-08

Używa produktu od: tydzień

Gdzie został kupiony: dostałam/dostałem od kogoś

Uwielbiam

Chusteczki wydajne, świetnie pachną, pozostawiają skórę czystą, mięciutką i pachnącą. Skutecznie domywają nawet bardzo brudne buźki lub rączki. Nie podrażniają delikatnej skóry pachwin i kupki. Jak dla mnie najlepsze!

ZALETY:

Zapach, nawilżenie, bezalko, nie podrażniają

WADY:

Cena

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt