• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,968 opinii
  • 161,639 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Baby Dove, Chusteczki nawilżane Rich Moisture (Unilever)

4.5/5 na 31 recenzji
4,5
81% kupi ponownie

Opis:

Wygodne w użyciu, a do tego łagodne jak woda. To zalety chusteczek pielęgnacyjnych Baby Dove Rich Moisture. Przydadzą się na co dzień przy zmianie pieluszki oraz np. w podróży do oczyszczania całego ciała dziecka. Wzbogacone w składniki nawilżające, zapobiegają przesuszeniu delikatnej skóry. Są hipoalergiczne, testowane dermatologicznie, zaakceptowane przez pediatrów. Co ważne, delikatnie oczyszczają skórę dziecka, gdyż nie zawierają alkoholu ani mydła. Posiadają bardzo delikatny zapach. Warto je zawsze mieć pod ręką. Chusteczki dostępne także w opakowaniach  2x50 sztuk za 15,99 zł; 4x50 za 26,99 zł. Gdzie można kupić: www.rossmann.pl

Cena:

  • 50.00 ml 8.99 zł
2017-02-26

Opinie (31)

WYBRANA OPINIA

2018-08-10

Używa produktu od: 2 tygodnie

Gdzie został kupiony: dostałam/dostałem od kogoś

Baby Dove Moisture

Chusteczki Baby Dove Moisture dostałam w ramach testowania od Mamo to ja!. Kiedy otworzyłam karton z przesyłką doszedł do mnie intensywny zapach, ładny, świeży ale bardzo intensywny! Wydaje mi się, że trochę zbyt mocny jak na produkt dla dzieci. Opakowanie foliowe, brak plastikowego zamknięcia co jednak nie przeszkadza w użytkowaniu ponieważ foliowe zamknięcie bardzo dobrze trzyma. Chusteczki są dobrze nawilżone, delikatne i świetnie usuwają zanieczyszczenia! Skóra dziecka pozostaje nawilżona, delikatna i bez podrażnień. Mój mały alergik nie dostał uczulenia, więc dodatkowy plus!

ZALETY:

delikatne dobrze nawilżone łatwe w użyciu nie uczulają

WADY:

zbyt intensywny zapach

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt