Flora Pro-Activ (Unilever)

2.5/5 na 3 recenzji
2,5
33% kupi ponownie

Opis: Flora jest jedyną margaryną, dla której wykonano w Polsce badania kliniczne (przy współpracy z Zakładem Upowszechniania Wiedzy o Żywności i Żywieniu Instytutu Żywności i Żywienia).
Dzięki nim wiemy, że dzienne spożycie ok. 30 g margaryny Flora zamiast innych tłuszczów, obniża poziom złego cholesterolu aż o 9%.

  • Cena:
  • 225.00 g 11.00 zł
Marka:Unilever
Kategoria:Margaryna
2010-04-22

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

kinia0404
2012-08-18

Smaczna

Kupuję florę przez mojego męża, który naczytał się o zbawiennym działaniu tego typu margaryn. Innych nie jada. Flora ogólnie bardzo dobrze się rozsmarowuje, nawet bezpośrednio po wyjęciu z lodówki, czyli jak większość margaryn. Do kanapek nadaje się idealnie, w smaku jest po prostu dobra, nie znalazłam wad. Cena jest moim zdaniem wysoka. Na temat jej właściwości "leczniczych" trudno się wypowiedzieć. Zawiera tylko 60 % tłuszczu, jest wolna od niezdrowych tłuszczowych, zawiera kwasy omega-3 i omega-6 i jest źródłem witamin co można wyczytać z opakowania. Ogólnie w moim domu jada się bardzo dużo sałatek, warzyw i owoców, więc jak na razie nikt nie ma problemu z cholesterolem, czy sercem, ale może ta margaryna też ma na to wpływ... i będziemy zawsze zdrowi :)

ZALETY:

Dobra do kanapek, jest naprawdę smaczna Łatwo się rozsmarowuje

WADY:

cena

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców