Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Skyn, Nielateksowe nawilżane prezerwatywy (Unimil)

4.5/5 na 28 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Unimil SKYN to nielateksowa prezerwatywa stworzona w nowej, rewolucyjnej technologii Sensoprene, z ledwie wyczuwalnego materiału, który sprawi, że wasze doznania będą naturalne jak nigdy dotąd. Z prezerwatywą Unimil SKYN odkryjesz niepowtarzalne uczucie, jakbyś nie miał nic na sobie. Badania kliniczne potwierdziły, że poprawia ona doznania. Łączy w sobie wytrzymałość identyczą z wytrzymałością lateksu kauczuku naturalnego oraz delikatność prezerwatywy ultracienkiej.
Może być stosowana również przez osoby uczulone na lateks.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Unimil
Kategoria:ZDROWIE RODZINY
2012-09-18

Opinie (28)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

angelblack
2015-10-01

jednym zdaniem Lipa!

Witam.
Pomyślałem,że napiszę własną opinię gdyż na forum pełno jest osób ktore chwala ten produkt. Wydaje mi się, że są to reklamy producenta. Jakiś zespół pracowników pisze te rzeczy...
Dla mnie prezerwatywa jak prezerwatywa. Jednak po stosunku zauważylem jej tendencje do pękania. Prezerwatywa Skyn w momencie gdy chciałem ją zawiązać przed wyrzuceniem pękła. Przedziera się jak papier! Materiał z którego zostala wykonana prezerwatywa Skyn jest o wiele mniej elastyczny w porównaniu do lateksu. Po rozciagnieciu na okolo 2cm naprężenia w materiale sa tak duże ze preserwatywa peka. W celu wykluczenia czy aby to nie jest pojedynczy przypadek sprawdzilem prezerwatywy Skyn z innego sklepu... co się stało? Znowu to samo... jak kupicie to przed użyciem radze sprawdzic. Nie polecam! Ona po prostu sie rozdziera jak papier nie jak typowo lateksowe badz kauczukowe produkty. Sprawdźcie! Bezpieczeństwo przede wszystkim.

ZALETY:

Cienkie

WADY:

Pękają bardzo latwo Duże ryzyko ciąży

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: ZDROWIE RODZINY

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: ZDROWIE RODZINY

Bangla - Zdjęcie nr 1 produktu Linomag Maść marki Ziołolek

Linomag Maść (Ziołolek)

Preparaty na wz...

(1)
1.5873015873016% kupi ponownie