• Dodano 48,916 produktów
  • Napisano 186,277 opinii
  • 160,912 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bariederm, Creme Isolante Reparatrice, Krem ochronno - regenerujący (Uriage)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Zapewnia skuteczną ochronę i regenerację naskórka na zewnątrz i w głębszych jego warstwach (nawet do 10 μm). Chroni skórę przed czynnikami powodującymi alergiczne kontaktowe zapalenie skóry. Dzięki opatentowanemu przez Laboratorium Uriage składnikowi Poly-2p®  krem Bariederm skutecznie izoluje powierzchnię skóry od czynników szkodliwych (bez efektu okluzji) oraz naprawia głębsze warstwy naskóka. Produkt nie zawiera środków zapachowych, jest wodoodporny, nieokluzyjny, dobrze tolerowany przez skórę. Skuteczność produktu potwierdzona w badaniach klinicznych. Wskazania: - skóra narażona na działanie alergenów tj; detergenty, farby, smary, rozpuszczalniki, etc.(mechanicy, fryzjerzy, kosmetyczki, ogrodnicy, itp.) - ochrona skóry atopowej (przed basenem - woda chlorowana) - skóra narażona na częste otarcia (ubrania, pieluchy, itp.) - uszkodzenia skóry wskutek uprawiania sportów (wspinaczka, windsurfing, itp.) Produkt jest hipoalergiczny, nie zawiera konserwantów ani środków zapachowych.

Cena:

  • 75.00 ml 0.00 zł
Marka:Uriage
Kategoria:Kremy, serum na dzień
2010-10-12

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

gość
2010-10-23

bardzo dobry ale drogi

boski ten krem, używałam już całej apteki i tylko ten daje sobie rade z suchą skórą na moich rękach. Jest to krem z serii tych szybko wsiąkliwych. Nie klei sie i bardzo pomaga. Stosuje go kilka dni i widze już, że ten krem jest najlepszy spośród wszystkich, no moze jeszcze Emolium jest na tą miarę, krem barierowy.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kremy, serum na dzień

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kremy, serum na dzień