Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Mount Blanc - Sieć pijalni czekolady

4.5/5 na 4 recenzji
4,5

Opis: Pierwsze Pijalnie Czekolady powstawały w dobrze prosperujących Centrach Handlowych, jako miejsca w których można znaleźć chwilę wytchnienia i odpoczynku w czasie zakupowego szaleństwa.
Z czasem kawiarnie Mount Blanc zaczęły pojawiać się również na głównych ulicach dużych miast, przy promenadach i rynkach.
To, co wyróżnia lokale wśród konkurencji, to przede wszystkim prawdziwa, belgijska czekolada która serwowana jest na wiele sposobów. Pod postacią ręcznie dekorowanych pralin, trufli, płynnej czekolady do picia, gęstego ciepłego sosu podawanego do deserów lodowych, fondue ze świeżymi owocami, czy jako dodatek do kawy.
To raj dla wielbicieli czekolady, w którym każdy znajdzie coś, co pokocha.

Kategoria:usługa
2016-02-19

Opinie (4)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Anna
2017-08-15

Nikt się nie oprze czekoladzie

Mount Blanc zauważyłam jak byłam na zakupach w galerii, i po jakimś czasie namówiłam męża na wspólną podróż do pijalni czekolady, razem z dziećmi. Każdy był zadowolony, nawet mój najmłodszy syn :) który jest okropnie wybredny, ma to po tacie:)

ZALETY:

Wystrój Dobre ceny Super jedzenie

WADY:

w sumie brak

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie