• Dodano 49,181 produktów
  • Napisano 189,426 opinii
  • 163,780 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Redberry - Sieć kawiarni z mrożonymi jogurtami

Opis: Produkty Redberry to gwarancja świeżości, niskokaloryczności i małej ilości tłuszczu. Każdy produkt przechodzi testy jakości, byś zawsze miał pewność, że dostajesz produkt "premium quality".Owocem starannych poszukiwań są nasze produkty, które wyróżniają się na rynku niebiańskim smakiem, wyjątkową konsystencją i zapachem, który nie ma nic wspólnego z chemią i ulepszaczami. W tej chwili w naszym menu znajdziesz wiele produktów. Sam dobierasz posypki i wysokiej jakości dodatki do swoich deserów i przekąsek. Miłej zabawy z Redberry!

Kategoria:usługa
2016-02-12

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2016-02-12

Zdrowo i smacznie

Mrożony jogurt, świeże owoce, wybrane przez siebie dodatki... Tego smaku nie da się opisać. Delikatny jogurt w wielu smakach do wyboru, koktajle, świeżo wyciskane soki, a nawet kawa czy herbata - to tylko część oferty. Wszystko zdrowe, niskokaloryczne i w niskich cenach!

ZALETY:

-wiele smaków do wyboru -bogate menu -ceny

WADY:

-lokalizacja (tylko w największych miastach Polski)

Filtruj:
Sortuj:

Top sklepy

Top produkty

Producenci polecają

Najnowsze produkty

Najnowsze opinie