Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Valera Swiss Bébé, Suszarka do włosów dla dzieci (Valera)

5/5 na 2 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Suszarka do włosów dla dzieci Valera Swiss Bébé jest przeznaczona do suszenia delikatnych i cienkich włosów niemowląt oraz starszych dzieci. Ma dwa ustawienia szybkości nadmuchu i temperatury powietrza.  
W tradycyjnych suszarkach standardowa temperatura suszenia wynosi około 70 st. C, natomiast suszarka Swiss Bébé suszy włosy w temperaturze maksymalnie 45 st. C. Siła nadmuchu w suszarce dla dzieci jest o połowę mniejsza niż w suszarkach dla dorosłych i wynosi około 10 l/s. Niższy jest też poziom decybeli - wynosi zaledwie 68 dB(A). 
Urządzenie ma nasadkę koncentrującą powietrze oraz bezpieczny przycisk włączania i wyłączania – suszarka działa tylko wtedy gdy przycisk "on" jest naciśnięty.

Suszarka do włosów Swiss Bébé wykonana jest w 95% z materiałów gotowych do recyklingu, dzięki czemu spełnia regulacje dotyczące energooszczędności i nie zawiera niebezpiecznych materiałów. 

  • Cena:
  • 1.00 ml 149.00 zł
2015-10-19

Opinie (2)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Nożyczki, płatki, patyczki i inne akcesoria pielęgnacyjne

Producenci polecają

Top produkty