Nawilżacz i oczyszczacz powietrza LW 24 (Venta)

4/5 na 7 recenzji
4,0
71% kupi ponownie

Opis: Jest urządzeniem przeznaczonym do użytku w biurach i mieszkaniach, działających na zasadzie „mycia” powietrza bez stosowania wkładek filtracyjnych. Nie ma więc czego wymieniać i wyrzucać. Venta pracuje z zachowaniem wszelkich zasad higieny i jest bardzo łatwa do czyszczenia. Urządzenie jest niezwykle proste, solidnie wykonane i przez to bardzo trwałe. Venta pracuje na uznanej za najlepszą metodzie odparowania wody na zimno, dzięki czemu: Nie odkładają się osady wapniowe i nie ma potrzeby uzupełniania wkładów odwapniających. Nie występuje rozpylanie, parowanie oraz nadmierne nawilżenie. Wilgotność powietrza w pomieszczeniu regulowana jest samoczynnie. Jeśli chcemy, możemy wdychać zapach ziół. W prosty sposób możemy dodawać środki zapachowe i odświeżające, bez ujemnego wpływu na efektywność oczyszczania i nawilżania.

Do nawilżaczy Venta można dokupić również produkty:

Biopochłaniacz
Olejki zapachowe
Środek czyszczący

Działanie Venty docenisz i poczujesz codziennie. Brud i kurz przylegają do ścianek walców i osadzane są na dnie zbiornika. Venta z łatwością eliminuje nieprzyjemne zapachy, takie jak np. dym papierosowy. Dodając olejki aromatyczne (przeciw przeziębieniom, odprężający, pomarańczowy) zaobserwujesz natychmiastowe działanie Venty. Unikalna technologia bez konieczności stosowania wkładek filtracyjnych. Technologia oparta na zimnym odparowywaniu wody odnosi spektakularny sukces rynkowy. Ponad 1m2 powierzchni czynnej (LW 14) w urządzeniu kompaktowym. 100% made in Germany. Podczas gdy tendencją jest wytwarzanie produktów w Azji, Venta jest w 100% produkowana w Niemczech.

Dlaczego technologia nawilżania i oczyszczania w Venta-Airwasher jest unikalna?

1 Ponieważ, generalnie metoda zimnego odparowania wody jest uznana za najlepszą metodę nawilżania w porównaniu z innymi systemami.

2 Ponieważ system zimnego odparowywania zastosowany w Venta-Airwasher oferuje niezwykle prostą i unikalna technologie, bez wkładek filtracyjnych. Bezbłędne wykonanie, odporna na uderzenia, podwójna obudowa, precyzyjna konstrukcja walców i mechanizm napędowy hi-tech gwarantują wieloletnia trwałość. Ponieważ nie ma wkładek filtracyjnych można dodawać Bioabsorber bez obawy zablokowania urządzenia.

3 Ponieważ system Venta- Airwasher nie tylko nawilża, lecz również oczyszcza. Urządzenia o innych systemach tego nie gwarantują.

a) W innych urządzeniach bardzo szybko odkłada się kamień kotłowy powodując szybkie zużycie urządzenia. Ponadto urządzenia te mogą, w zależności od typu, zużywać 20-krotnie więcej prądu.

b) W urządzeniach rozpylających, wkłady odwapniające są drogie i mogą być kłopotliwe podczas wymiany. Przy nieregularnej ich wymianie wraz z kropelkami wody do powietrza przenikają również cząsteczki wapnia.
Dane techniczne :

- powierzchnia nawilżanego pomieszczenia do 34m²
- powierzchnia oczyszczania powietrza w pomieszczeniach do 20 m²
- powierzchnia wielopłytkowych bębnów 2,1 m²
- przepływ powietrza 3 m³/min
- 3 zakresy obrotów
- poziom szumu 37/42/48 dBA
- pojemność zbiornika 7,0 l
- moc silnika ok. 32 W
Wymiary :

- 29,0 x 30,0 x 33,0 cm


oczyszczacz i nawilżacz
powierzchnia nawilżania 34m²
oczyszczanie powietrza 20 m²
przepływ powietrza 3 m³/min

  • Cena:
  • 4.00 kg 1000.00 zł
2008-11-25

Opinie (7)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

EvaG
2009-01-05

Czyste powietrze

Na zakup namówił mnie mąż,nie jest to tani nawilżacz ale pełni jeszcze jedną ważną rolę,oczyszcza powietrze.
Początkowo nie wierzyłam w to ale po pierwszej nocy okazało się że rano zbiornik z wodą i płynem bakterio bujczym był w 2/3pusty, a pozostała w nim woda była po prostu szara,brudna,pełno w niej było kurzu.A przy przebudzeniu nie chciało mi się pić i nie miałam sucho w buzi.
Ale niestety przeszkadzał mi hałas, praca nawilżacza nie jest do końca taka cicha jak sie myśli, po zapadnięciu ciszy w domu było go słychać i to dosyć dokuczliwie.

ZALETY:

Bardzo dobrze oczyszcza powietrze,nawilża,możliwość wlewania płynów zapachowych.

WADY:

Dość głośna praca nawilżacza (przy zakupie w sklepie wydaje się cichy ale po zapadnięciu ciszy w domu słychać dokuczliwy szum),i jego wysoka cena!!

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców