Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Sonic 3 w 1 (Verdi)

3.5/5 na 26 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis: Charakterystyka wózka Verdi Sonic: wpięcie gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego, które montować możemy zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy regulacja miękkości amortyzacji przednie kółka skrętne z możliwością zablokowania ich do jazdy na wprost koła pompowane przód i tył, wzór felgi do wyboru (średnica przednich kół 25cm, tylnych 30cm) regulacja wysokości rączki łatwość składania stelażu,bardzo małe gabaryty po złożeniu,wymiary 100/57/28 cm (bez kół 88/51/26 cm) kosz pod zawieszeniem wózka torba do wózka,wieszana na rączce dla dzieci w wieku 0-36 miesięcy i do wagi 15 kg. waga stelaża 5,4 kg, koła 3,4 kg. wysokość rączki: 75-114 cm szerokość z kołami 57 cm

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Verdi
Kategoria:Wózki wielofunkcyjne
2013-03-29

Opinie (26)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-03-29

Wart swojej ceny.

Wózek polecam, nie należy do drogich a służył bardzo dobrze.

Gondola duża, głęboka z podnoszonym zagłówkiem. Wózek prowadzi się lekko dzięki skrętnym kołom. Regulowana wysokość rączki, koła pompowane co na naszych chodnikach jest wybawieniem :) Spacerówkę mało używałam. Fotelik w komplecie wpinany na stelaż - wygoda na zakupach :) Szybko i łatwo się składa, jak i rozkłada.

Wart swojej ceny.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne