Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Vi-GGa-Mi, Obuwie tekstylne (Vi-GGa-Mi)

5/5 na 15 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Te obuwie cechuje się odpowiednią konstrukcją każdego wzoru, aby był odpowiedni do wieku dziecka. Zasady poprawności konstrukcyjnej obuwia to np. uwzględnienie usztywnienia i odpowiedniej do wieku dziecka wysokości tylnej części cholewki (tzw. usztywniona pięta). Obuwie powinno być lekkie, wygodne i regulowane do tęgości stopy dziecka. Cholewka powinna być też odpowiednio szeroka i wygodna w przedniej części, aby kształt buta nie uciskał i nie deprofilował palców dzieci.

 

Spody co do zasady są produkowane z bezwonnego tworzywa sztucznego odpornego na ścieralność i zmienne warunki pogodowe. Spód powinien być lekki i umiarkowanie elastyczny, tzn. w odpowiednich miejscach musi stabilizować stopę, a w innych umożliwiać bezproblemowe jej zginanie. Obuwie tekstylne jest produkowane w wielu modelach różniących się konstrukcją, aby klient miał wybór nie tylko w zakresie preferowanej kolorystyki czy zdobień, ale również w zakresie odpowiedniej regulacji i zapewnienia wygody w noszeniu. To obuwie dla stóp wąskich i szerokich, a także odpowiednie dla stóp z różną wysokością podbicia. W ofercie modele wsuwane, wiązane, zapinane na klamerkę lub rzep oraz regulowane za pomocą różnej szerokości gumek.

  • Cena:
  • 1.00 ml 25.00 zł
Marka:Vi-GGa-Mi
Kategoria:Buty sportowe
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-12-23

Opinie (15)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Buty sportowe

Producenci polecają

Top produkty