Sok wyciśnięty z marchwi (Victoria Cymes)

4/5 na 12 recenzji
4,0
50% kupi ponownie

Opis: Firma Victoria Cymes z Wałcza poleca Cymes - Świeży sok marchwiowy. To zestaw naturalnych witamin, które nasz organizm przyswaja w całości. Są to witaminy A, B (B1, B2, B6), C, D, E, H, K i PP. Oprócz tego sok marchwiowy to prawdziwa kopalnia substancji organicznych oraz związków zasadowych sodu i potasu. Zawiera też wiele wapnia, żelaza, magnezu, chloru, krzemu i siarki. W Świeżym soku marchwiowym obecne są także pektyny i substancje pobudzające wzrost bakterii beztlenowej /Lactobacillus bifidus/, przyczyniającej się do utrzymywania kwasowego odczynu w jelitach, co chroni organizm przed rozwojem różnych szkodliwych drobnoustrojów.

Sok z marchwi pomaga także w leczeniu niedokrwistości, chorób układu sercowo-naczyniowego, wątroby, nerek, zapobiega powstawaniu kamieni nerkowych, może leczyć nadczynność tarczycy, działa przeciwrobacznie (np. owsiki u dzieci).

Świeży sok marchwiowy Cymes jest naturalnie mętny, niebarwiony, niepasteryzowany, niesłodzony i niekonserwowany. Okres jego przydatności do spożycia wynosi 24 godziny od momentu wyprodukowania. Sok należy przechowywać w temperaturze 2ºC - 6ºC.

  • Cena:
  • 250.00 ml 2.30 zł
Marka:Victoria Cymes
Kategoria:Soki i nektary
2010-05-21

Opinie (12)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Cymesik
2012-05-09

jest ok

Witam
Pracuję w Cymesie i soki nie są aż tak drogie.
Wyprodukowanie takiego soczku nie kończy się na samej wyciśniętej marchewce!
Są koszty surowca , nakrętka ,butelka ,etykieta ,koszty transportu w daną część Polski, magazyn ,kierowcy a na koniec dany sklep dokłada 22-25% marży i tak wychodzi cena końcowa.

Pozdrawiam

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Soki i nektary

Producenci polecają

Top produkty