Biała Perła, System, wybielający żel stomatologiczny (Vitaprodukt)

3.5/5 na 60 recenzji
3,5
37% kupi ponownie

Opis: Dzięki nowej formule wybielajacej, z zastosowaniem aplikatorów, uzyskujemy niemożłiwy do osiągnięcia innymi metodami efekt. Nadtlenek karbamidu wybiela zęby, a fluorek sodu działa przeciwko próchnicy i wzmacnia szkliwo zęb&
BIAŁA PERŁA z FLUOREM
wybielający żel stomatologiczny

W zestawie: 2 x 65ml + aplikator
BIAŁA PERŁA to profesjonalny system do wybielania zębów z użyciem aplikatorów (nakładek na zęby). Doskonale usuwa przebarwienia powstałe podczas palenia papierosów, picia kawy i herbaty.
BIAŁA PERŁA zawiera peroksydy, które wybielają zęby oraz fluor, który wzmacnia ich szkliwo i zabezpiecza przed próchnicą.

Skład:
woda
kwas poliakrylowy
trójetanoloamina
glikol propylenowy
ester metylowy kwasu p-hydroksybenzoesowego
mentol, 10% nadtlenek karbamidu
fluorek sodu
Zastosowanie/Wskazania:
Żel wybielający BIAŁA PERŁA z fluorem usuwa kamień nazębny i regeneruje szkliwo zębów na drodze wolnego procesu oksydacyjnego. Struktura zębów pozostaje nienaruszona.
Rezultat jest widoczny już po pierwszym tygodniu stosowania BIAŁEJ PERŁY.
Efekt trwałego wybielenia uzyskuje się po następnych 14-21 dniach.
Przy każdej aplikacji zużywa się około 1-2 gramów żelu wybielającego.
Picie kawy, czerwonego wina, palenie papierosów, spożywanie innych produktów powoduje sukcesywne zabarwianie się zębów, dlatego też BIAŁĄ PERŁĘ powinno się stosować 2 razy w roku.
Sposób formowania aplikatorów:
Zmiękczyć aplikator zanurzając go w gorącej wodzie na 5 - 10 sekund. Aplikator musi być dobrze zmiękczony, aby właściwie dopasował się do kształtu zębów.
(Uwaga - przegrzanie może spowodować uszkodzenie aplikatora).
Lekko ostudzić aplikatur, aby uniknąć poparzenia dziąseł w czasie dopasowywania. Umieścić aplikator w ustach dociskając go palcami i językiem do zębów, tak aby dopasował się do ich kształtu. (Jeżeli trzeba, można ponownie rozgrzać aplikator i powtórzyć powyższe czynności, aby uzyskać zadowalający rezultat). Po usunięciu aplikator należy ostudzić i wysuszyć.
Stosować tę samą procedurę zarówno dla dolnych, jak i górnych zębów.
Nakładanie żelu wybielającego:
Nałożyć małą ilość żelu Biała Perła do przedniej wewnętrznej części aplikatora (aplikator powinien być suchy, ponieważ woda zmniejsza skuteczność żelu).
Umieścić aplikator na zębach i pozostawić go na około 20 - 30 minut. (Jeżeli zęby i dziąsła są wrażliwe zmniejszyć czas do 10 -15 minut.). Już jednorazowe użycie daje rewelacyjne rezultaty. Aby przyspieszyć wybielanie można powtórzyć ten proces 3 razy dziennie. Po usunięciu aplikatora wypłukać usta wodą, umyć aplikator.

  • Cena:
  • 2.00 ml 50.00 zł
2010-05-29

Opinie (60)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-05-29

Ostrożnie!

Trudno mi ocenić ten produkt bo z jednej strony jest bardzo skuteczny gdy umiejętnie zastosowany, mały błąd wystarczy by zrobić sobie krzywdę. Zawsze miałam wielką chęć mieć piękne, białe zęby więc zawsze wyszukuję czegoś co może mi pomóc w uzyskaniu tego efektu. Niektórzy uważają to za bezsens ale być może nie maja problemu żółtych zębów i nie czują jak to jest gdy natura obdarzyła kogoś żółtym uśmiechem.
Zelu używałam dwa razy i za drugim razem był to niestety ostatni raz. Za pierwszym razem około rok temu uzyskałam dobry efekt, bez wielkich ochów bo mam bardzo mocną kość i niestety odporną na wszelkie tego typu zabiegi. W opakowaniu są dwa łuki z gumy na górne i dolne zęby, które trzeba dopasować do swojego uzębienia poprzez formowanie w gorącej wodzie i przycinanie nożyczkami. Wtedy widać uformowałam dobrze i nakładając żel na pól godziny codziennie po ok 14 dniach uzyskałam nieco rozjaśnione zęby, efekt jak na mnie był całkiem dobry, podejrzewam, że osoby o jaśniejszej kości i wrażliwszych zębach mogą uzyskać lepsze efekty.
Niestety z tamtego czasu pamiętam duży ból i ogromną nadwrażliwość, naprawdę taka ze aż ciarki chodzą po plecach jak sobie to przypominam..

Zachęcona tamtym razem, kupił żel ponownie 3 miesiące temu. Te gumowe paski są toporne do formowania i niestety ciężko je przyciąć tak, że pokrywają dokładnie zęby. Uformowałam więc w gorącej wodzie i przycięłam tak, żeby nie zachodziły na dziąsła.
Napełniłam żelem i założyłam, odrobina żelu wydostała się z tej formy i osiadła na dziąsłach czego początkowo nie zauważyłam, ale ciężko jest nałożyć tyle, żeby nic nigdy nie wyszło poza nia.
Po ok 15 minutach poczułam duży ból z jednej strony, ale że pamiętałam wcześniej takie bóle więc zlekceważyłam i starałam się jakoś wytrzymać.
Poszłam do łazienki i normalnie włosy dęba mi stanęły, miałam dziąsło białe jak kość, nieczułe w ogóle, jakby spalone jakimś środkiem chemicznym.
Wyglądało to koszmarnie:( miałam stracha, że tak mi już zostanie albo będę miała na prawdę mega problem:(
Na szczęście przeszło mi po jednej dobie, ale tyle strachu co ja się najadłam to szok.
Nigdy więcej nie będę sama wybielać zębów, jestem z resztą teraz po beyondzie i ból po zabiegu w porównaniu tego do po białej perle to pikuś, praktycznie tylko kilka razy coś mnie zakłuło w 1 dobie i tyle a efekt bez porównania lepszy.

Oceną, która wystawiam jest dobra bo jest to skuteczny żel, ale nigdy więcej nie użyje go już sama w domu.

ZALETY:

skuteczna na ile skuteczna może być metoda domowa

WADY:

groźna gdy się nie umiejętnie stosuje, lub żel niechcący się wydostanie z formy na dziąsło

Filtruj:
Sortuj: