• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,710 opinii
  • 161,328 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

3-in-1 Pods, kapsułki do prania (Vizir)

5/5 na 248 recenzji
5,0
11% kupi ponownie

Opis:

Kapsułki do prania Vizir Go Pods do bieli i kolorów doskonale sprawdzają się zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Kapsułka została zaprojektowana tak, by rozpuszczać się w pralce i natychmiast działać. Kapsułkę należy umieścić na dnie pralki, by jej zawartość dobrze się rozpuściła w wodzie.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2017-05-06

Opinie (248)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

domiiniika
2017-05-24

Możliwość używania kapsułek zarówno do prania kolorowych jak i białych tkanin

Dużo wcześniej testowałam produkty tego producenta. Niestety były to przykre doświadczenia, zarówno w przypadku proszka do prania Vizir jak i kapsułek, które były poprzednikiem dotychczasowych. Nie dlatego, że były nieskuteczne, bo jeśli chodzi o skuteczność to jak najbardziej były. Natomiast w momencie zakładania ubrań po praniu w tych środkach dostawałam wysypki na plecach. Nie wiem skąd to się brało, podejrzewam, że jakieś uczulenie. W przypadku kapsułek piorących Vizir Go Pods te objawy się nie powtórzyły. Myślę, że aktualny produkt został jakoś lepiej wyprodukowany. Ponadto z pewnością jest skuteczny.

ZALETY:

- możliwość używania kapsułek zarówno do prania kolorowych jak i białych tkanin

WADY:

- cena

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Proszki, kapsułki i płyny do prania

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Proszki, kapsułki i płyny do prania