• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,742 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Leśny Laptop Małego Odkrywcy (Vtech)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Zabawny Laptop z 30 aktywnościami uczącymi podstawowej obsługi komputera oraz zasad pisania, czytania, matematyki i logicznego myślenia. Gry są tak obmyślone, że dziecko bawiąc się nawet nie zdaje sobie sprawy, że się uczy! Ruchoma myszka pomaga w interaktywnych zabawach i rozwija zdolności manualne – jest dostosowana zarówno dla dzieci prawo, jak i leworęcznych. Cechy charakterystyczne produktu: *uczy literek, cyferek, zasad pisania, matematyki i logicznego myślenia *sympatyczna wiewiórka towarzyszy dzieciom w zabawie *30 zabaw edukacyjnych, *4 warianty gier, *poręczna myszka *piękne piosenki i melodie *myszka dla dzieci prawo- i leworęcznych *wygodny uchwyt do noszenia

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-02-08

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-12-16

Świetna zabawka edukacyjna dla przedszkolaków

Moja mała ma w wersji różowej :) No po prostu szał, który trwa i trwa. Laptop ma już przeszło pół roku, raz zmienialiśmy baterię ( przy bardzo częstym używaniu ), wielokrotnie mojej trzylatce spadł i nic, a nic się nie uszkodziło, także odporny na wstrząsy ;)
Idealna zabawka edukacyjna dla przedszkolaków. I naprawdę uczy przez zabawę. Ma mnóstwo funkcji, dziecko bez problemu połapało się w obsłudze.

WADY:

Cena 160 zł w Smyku ( w lipcu 2013r. )

Filtruj:
Sortuj: